Naudinga žinoti

Kokios pakavimo įrangos gali prireikti pakuojant siuntas?

Kokios pakavimo įrangos gali prireikti pakuojant siuntas?

Siuntų pakavimas reikalauja šiek tiek žinių: kaip pakuoti ir kokios pakavimo įrangos gali prireikti norint supakuoti siuntinį tvarkingai ir saugiai. Skaitykite toliau ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausias pakavimo prekes,  medžiagas bei įrangą.

Tinkamos pakavimo įrangos pasirinkimo svarba 

Norint sėkmingai parduoti produktus, svarbu gerai apgalvoti kokio tipo pakavimo įrangą norite ir galite naudoti. Turite žinoti ir tai, kaip ją teisingai naudoti. Nuo to, kokią pakavimo įrangą ir medžiagas pasirinksite, priklausys ne tik siuntos saugumas transportavimo bei sandėliavimo metu. 

Populiariausios siuntų pakavimo prekės

Pakuotė

Siuntos pakuotės pasirinkimas yra vienas svarbiausių ir jos saugumą pristatymo metu lemiančių veiksnių. Svarbu paminėti, kad kartais toli siunčiamos siuntos yra transportuojamos ne tik žemės transportu, bet ir oro bei vandens, tad netinkamai pasirinkta pakuotė gali neatlaikyti gabenimo proceso. 

 

Pakuočių pasirinkimas šiais laikais yra išties didžiulis. Galite rinktis iš įvairiausių dydžių, formų bei medžiagų pagamintų pakuočių. Siunčiant daiktus, populiariausias pakuotės pasirinkimas yra kartoninės dėžutės. Išsirinkti galite iš įvairiausių: greito uždarymo, standartinių bei specialiai skirtų paštomatams. Paprastai dėžutės gaminamos iš skirtingų storių gofruoto, perdirbto bei ateityje perdirbamo kartono.

 

Dokumentams, bei mažesniems siuntiniams, tokiems kaip: bižuterija, kortelės, laidai bei daugelis kitų mažų daiktų – paprastai naudojami popieriniai vokai, įvairaus dydžio. Taip pat  vokai su burbulinės plėvelės paminkštinimu arba kurjeriniai vokai. Belieka tik pasirinkti, kuri pakuotė jūsų siunčiamai siuntai tinka labiausiai.

 

Papildomos apsauginės medžiagos 

 

Apsauginės pakavimo medžiagos, arba kitaip tariant pakuotės užpildai, yra neišvengiamai būtini siunčiant trapius, dūžtančius ar lengvai lūžtančius daiktus. Tai gali būti įvairūs meno kūriniai, stikliniai daiktai, indai, interjero detalės, elektronikos prekės bei šimtai kitų daiktų. Populiariausi pakuotės užpildai yra granulės, burbulinė plėvelė, bei kartoninės pertvaros.

 

Pakavimo granulės tinkamos pakuoti tiek siuntoms, tiek dovanoms. Granulės gaminamos iš kokybiškų medžiagų bei yra biologiškai suyrančios, o tai reiškia, kad yrimo metu medžiaga paverčiama į vandens-anglies dvideginio biomasę. Taigi, naudodami granules pagamintas iš biologiškai suyrančių medžiagų prisidėsite prie aplinkos tausojimo. Ganulės padės užtikrinti stabilią daikto poziciją pakuotėje bei išlaikyti formą. 

 

Burbulinė plėvelė yra dar vienas populiarus siuntų pakavimo įrankis. Ja galite apsaugoti įvairiausius siunčiamus daiktus: auto dalis, meno kūrinius, baldus, elektroniką, stiklinius, keramikinius bei kitus lengvai lūžtančius bei dūžtančius daiktus. Įvynioję daiktus į plėvelę vieną arba keletą kartų, apsaugosite juos nuo pažeidimų transportavimo ar sandėliavimo metu. Tai itin ekonomiškas ir patogus būdas apsaugoti siunčiamus daiktus. 

 

Stretch plėvelė taip pat gali būti naudojama, kaip apsauginė pakuojant siuntas. Ji dažniausiai naudojama išorinei pakuotės apsaugai,  norint sutvirtinti pakuotę arba uždėjus ant paletės keletą pakuočių, jas sutvirtinti, kad tvirtai laikytųsi sandėliuojant ar transportuojant. 

 

Lipni juosta

Bene visos, išskyrus greito uždarymo dėžutes, reikalauja lipnios juostos tvirtam uždarymui. Žinoma, ją galite naudoti ir greito uždarymo dėžutėms, jei tik norite užtikrinti 100% apsaugą.

 

Taigi, skirtingoms pakuotėms, galite rinktis skirtingas lipnias juostas. Populiariausios ir dažniausiai naudojamos šiuo metu yra: Solvent, Hot melt bei Acrylic. Daugiau apie jas galite sužinoti skaitydami „Efektyviausios lipnios juostos” temą, esančią mūsų puslapyje. 

 

Lipnios juostos aparatas gali praversti užklijuojant pakuotes, ypač jei per kartą jų suklijuojate daug vienetu. Pasitelkę lipnios juostos klijavimo aparatą lengvai sutvirtinsite pakuotes, nereikės naudoti papildomų įrankių juostai atlupti ar kirpti, kadangi visą darbą padeda atlikti aparatas.

 

Jei ketinate siųsti trapias ar dūžtančias prekes, joms apsaugoti galite pasitelkti ir lipnią juostą su užrašais, ant kurių yra tekstai, pavyzdžiui: „Dūžta”, „Nevartyti” arba „Šia puse į viršų” ir t.t. Tai padės įspėti kurjerį atsargiau elgtis su transportuojamu siuntiniu.

 

Kodėl mes?

Esame įsipareigoję savo klientams teikti kokybiškas pakavimo prekes už prieinamas kainas, todėl prižadame nenuvilti ir pateisinti kiekvieno lūkesčius. Pakavimo prekes internetu užsisakykite vos per keletą minučių, o mes pasitūpinsime, kad jos jus pasiektų greitai ir saugiai. Įsigytas pakavimo prekes Vilniuje, Kaune bei kituose šalies miestuose pristatysime be jokių problemų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *