Rodoma 1–12 iš 22

Norint supakuoti dovaną, prekes ar siuntinį svarbu pasirūpinti kokybiškomis ir tinkamomis pakavimo medžiagomis. Svarbu ne tik estetiškas pateikimas iš išorės, bet ir turinio saugumas, tad svarbu apsaugoti ne tik iš išorės bet ir iš vidaus. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visas reikiamas pakavimo medžiagas, kurios suteiks jūsų siuntoms, dovanoms ar kroviniams tiek apsaugą, tiek tvarkingą vizualą.

Pakavimo medžiagos ir jų asortimentas

Šioje kategorijoje galite pasirinkti siuntų pakavimo medžiagas iš plataus asortimento:

  • Įvairaus dydžio dėžės – itin svarbios siuntų pakavimo medžiagos, įskaitant greito uždarymo, paštomatų bei standartinės kartoninės dėžės. Galite išsirinkti iš įvairiausių išmatavimų pagal lūkesčius, norus ir galimybes. Kokybiškos kartoninės dėžutės gaminamos iš perdirbto popieriaus ir kartono ir gali būti panaudotos dar ne karta, kadangi yra tvirtos ir nekeičia formos. Tad jei esate už tvarumą – galite ramia sąžine rinktis kartonines dėžes pakuoti dovanas, siuntas ar kitokius krovinius, paruošti juos transportavimui ar sandėliavimui.
  • Pakavimo granulės – padės užpildyti tuščias ertmes ir neleis dėžės ar kitokios pakuotės turiniui mėtytis viduje į sieneles transportavimo metu. Jos apsaugos turinį nuo pažeidimų, smūgių. Granulės yra birios, tad galėsite įdėti tokį kiekį, kokio reikės būtent jums. Svarbu paminėti, kad granulės netrupa, tad nesukels chaoso pakavimo vietoje. Granulės gaminamos iš biologiškai suyrančios krakmolo, tad galite būti ramūs, kad šios granulės nepakenks gamtai, o naudodami jas išliksite gamtos saugojimo šalininkais.
  • Lipnios juostos – skirtos dėžių uždarymui. Galite rinktis net iš trijų skirtingų lipnios juostos pozicijų: Acrylic, Hot Melt ir Solvent. Lipnia juosta galite ne tik uždaryti dėžes, bet ir sutvirtinti jas vos vienu sluoksniu. Kiekviena lipni juosta pagaminta skirtingų klijų pagrindu, tad gali būti klijuojama ant skirtingų paviršių – kartono, metalo, medžio. Prieš renkantis lipnią juostą labai svarbu žinoti kokiomis sąlygomis bus naudojama – lauko ar vidaus, kiek laiko reikia. Taip pat kiek laiko reikia, kad  išlaikytų – iki metų, ar ilgiau. Nuo šių ir daugelio kitų aspektų priklausys šios pakavimo medžiagos tipo pasirinkimas. Išsikirpkite tiek juostos kiek jums jos reikia rankiniu lipnios juostos aparatu arba žirklėmis.
  • Burbulinė pakavimo plėvelė, bene viena populiariausių pakavimo medžiagų, padės apsaugoti apvyniotą turinį nuo įvairiausių pažeidimų, smūgių ir įbrėžimų. Burbulinę plėvelę gali rinktis ir tausojantys gamtą ir mus supančią aplinką, kadangi plėvelę lengva perdirbti ir panaudoti dar daugelį kartų.
  • Pakavimo plėvelė Stretch arba Stretch’as, padės sustiprinti, apjungti daugiau nei vieną dėžę ir paversti jas viena visuma. Galima naudoti tiek mažoms tiek didelėms dėžėms ir ne tik. Stretch plėvele sustiprinsite apgaubtą turinį ir apsaugosite jį nuo išorinių veiksnių – lietaus, purvo, dulkių, skysčių. Galite rinktis iš skaidrios ir juodos spalvos. Juodos spalvos plėvelė stretch apsaugos jūsų mažą siuntinį ar didelį krovinį nuo pašalinių žvilgsnių, pašaliniai nė neįtars kas slepiasi už plėvelės. Plėveles Stretch yra itin lengva naudoti rankiniu būdu, ji lengva ir elastinga ir puikiai suspaudžia ir apjungia norimą turinį.

Visas siuntų pakavimo medžiagas galite įsigyti „Dėžutės pakavimui” parduotuvėje internetu, bene geriausia rinkos kaina. Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje – miestuose ir kaimuose vos per 1-3 d.d.