Rodoma 1–12 iš 24

Pasiruoškite stilingai švęsti ypatingas progas! Elegantiškos ir tvirtos baltos dovanų dėžutės sukurs malonią ir nepamirštamą dovanos išpakavimo patirtį. Balta dovanų dėžutė yra puikus sprendimas bet kokiai progai – vestuvėms, gimtadieniui, metinėms ir ne tik

Vienas didžiausių privalumų yra tas, kad dėžutės greitai išlankstomos – lengvai surenkamos, pritaikytos dekoruoti, aprišti ar dėti antspaudus, pagal jūsų norus ir pageidavimus.

Baltos dovanų dėžutės internetu

Baltos dovanų dėžutės yra kartoninės (popierinės), todėl panaudojus galite jas naudoti dar daugelį kartų arba perdirbti ir prisidėti prie gamtos taršos mažinimo. Šiais laikais, popieriaus ir kartono atliekos yra bene lengviausiai perdirbamos. Įdomu tai, kad kartonas gali būti perdirbamas vidutiniškai net 5 kartus.

Dėžutės yra dviejų dalių – atskiras pagrindas ir dangtis leidžia reguliuoti dėžutės aukštį, todėl dėžutes galite naudoti įvairių dydžių dovanoms.

Gera kaina, aukšta kokybė, profesionalus aptarnavimas bei greitas pristatymas yra tai, ką mes galime garantuoti. Užsisakę internetu pristatysime jūsų užsakymą Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, miestelyje ir net kaimelyje!