Burbulinė plėvelė yra viena populiariausių ir saugiausių siuntų pakavimo medžiagų. Tai itin patogus ir ekonomiškas būdas apsaugoti daiktus, krovinius ar prekes nuo išorinių veiksnių. Plėvelė yra šviesiai mėlynos – dangaus giedrumo spalvos. Tai gana neutrali spalva, atrodo estetiškai ir tvarkingai, tad tiks panaudoti bet kur – tiek buityje, tiek versle. Plėvele galite apsukti betkokius daiktus ir talpinti į kartonines ar iš kitos medžiagos pagamintas dėžes skirtas siųsti siuntas ar laikyti įvairiausius daiktus ar prekes.

Kodėl verta rinktis burbulinę plėvelę?

Burbulinė plėvelė yra skirta įvairaus dydžio daiktams pakuoti ir apsaugoti transportavimo ar sandėliavimo metu:

  • Dūžtančius, trapius ir lengvai lūžtančius daiktus (stiklinius, medinius, pagamintus iš gipso ar molio)
  • Meno kūrinius (paveikslus, skulptūras)
  • Elektroniką (kompiuteris, televizorius, garso įranga, spausdintuvas)
  • Baldus
  • Buitinę techniką (indaplovė, skalbimo mašina, šaldytuvas)
  • Automobilių dalis
  • Prekes klientams (rūbus, suvenyrus)
  • Įvairiausius namų apyvokos daiktus

Būtent ši plėvelė pasižymi geros apsaugos savybėmis. Šią plėvelę naudoja ir įvairiems paviršiams dengti – stikliniams, mediniams, marmuriniams ir dar daugiau. Plėvelė taip pat užpildo tuščias ertmes, tad galite jaustis ramiai, kad viduje esantis turinys yra saugus ir transportavimo metu liaudiškai tariant neskraidys, pakuotės viduje.

Suspaudimo atveju, jei pakuotė nukrenta ar jei ant jos yra uždedamas sunkus svoris – oro burbuliukai apsaugo apvyniotą turinį nuo spaudimo ar smūgių. Norint sukurti ypač didelę apsaugą itin trapiam turiniui – rekomenduojama apsukti jį keliais sluoksniais, kurie padės sudaryti dar tvirtesnį ir storesnį amortizuojantį sluoksnį.

Šia plėvelę yra itin lengva naudoti ir karpyti. Taigi galite išformuoti ir atsikirpti plėvelės tiek, kiek jos reikia pakuojant kiekvieną daiktą.

Kadangi burbuliukai užpildyti oru – ją lengva pakelti, naudoti, apvynioti, lankstyti.

Burbulinė pakavimo plėvelė yra hermetiška – sandari, apsaugo suvyniotą turinį nuo aplinkinių veiksnių, tokių kaip: drėgmė, skysčiai, purvas, dulkės ir t.t. Svarbu paminėti ir tai, kad ši plėvelė apsaugo joje esantį turinį nuo staigaus temperatūrų pokyčių – šalčio ar karščio.

Jei esate atsakingi ir prisidedate prie gamtos saugojimo, nemanykite, kad naudoti burbulinę plėvelę pakuojant yra neatsakingas sprendimas. Patys rūpinamės mus supančia gamta ir aplinka, todėl savo klientams tiekiame tokią burbulinę plėvelę, kurią galima perdirbti ir ne kartą panaudoti. Todėl be sąžinės graužaties galite naudoti šią burbulinę plėvelę.

Burbuliukų skersmuo – 10mm, aukštis 4mm.

Burbulinės plėvelės parduodamos rulonais, tad bus patogu vynioti ir naudoti prekių sandėliuose, logistikos centruose, biure ar net namuose.

Vienas svarbiausių aspektų renkantis plėvelę yra kokybė. Kokybišką burbulinę pakavimo plėvelę ir kitas kokybiškas pakavimo medžiagas galite įsigyti internetinėje „Dėžutės pakavimui” parduotuvėje už gerą kainą. Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje vos per 1-3 d.d.