Rodoma 1–12 iš 52

Norite nustebinti draugus ar artimuosius dovanomis, bet neturite į ką jų pakuoti? Turime jums išeitį – siūlome įvairiausių formų, tipų, dydžių, spalvų dėžučių, į kurias galėsite supakuoti įvairiausias dovanas. Kadangi dovanų pakavimo dėžutės yra vienspalvės, jas galite dekoruoti, aprišti kaspinais, virvelėmis, piešti, spalvinti, klijuoti lipdukus ir dar daugiau!

Užsisakyti dovanų dėžutes internetu galite vos vienu kompiuterio pelės paspaudimu – mes garantuojame greitą ir jums patogų prekių pristatymą į norimą lokaciją – Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste. Daugelis dėžučių yra pagamintos Lietuvoje.

Dovanų dėžučių tipai

Garantuojame platų dėžučių dovanų pakavimui pasirinkimą internetinėje svetainėje. Dovanų dėžutės būna įvairiausių tipų – popierinės, kartoninės, su langeliu, be langelio, sulankstomos, iš dviejų arba vienos dalies, kvadratinės, stačiakampės, apvalios ir dar daugiau. Kadangi dovanų dėžutės parduodamos išklotinėmis – jas ypač lengva transportuoti bei sandėliuoti,kadangi užims mažą plotą patalpoje.

Dviejų dalių arba vienos dalies dėžutės su langeliu, dengtu skaidriu PVC langeliu yra ypač populiarios. Jos yra tvirtos, universalios ir greitai sulankstomos. Pagamintos iš 2 mm storio mikrogofros – užtinktina tvirtumą, tad galite pakuoti ne tik plunksnos lengvumo dovanėles, ber ir daugiau sveriančias.

Ypač didžiulis privalumas dėžučių dengtų PVC plėvele yra tas, kad per skaidrų langelį galite matyti dėžutės viduje esantį turinį – ar jis yra norimoje pozicijoje, ar apvirtęs, pasisukęs ir t.t. Pridėdami į dėžutės vidų dekoratyvinių drožlių, popieriaus ar medžiaginį paklotą – pagyvinsite supakuotos dovanos bendrą vaizdą. Taip pat suteiksite papildomos apsaugos viduje esančiam turiniui.

Dėžutes taip pat galite perrišti spalvota juostele, virvele, priklijuoti kaspiną ar lipdukų – pagal poreikį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti ir dėžutes dovanoms, kurios yra be langelio, tokiu būdu dovana esanti viduje bus – staigmena, leidžianti nustebinti dovanos gavėją, kuris nė neįtars ką jam ar jai dovanojate. Šio tipo dovanų dėžė puikiai tiks įvairiausio tipo dovanoms pakuoti: žvakėms, papuošalams, aksesuarams ir net drabužiams. Galite rinktis iš įvairių dydžių bei spalvų: baltos, juodos ir rudos spalvos. Esant poreikiui – dekoruokite mėgstamiausiomis dekoracijomis – gėlėmis, kaspinais ir ne tik!

Taip pat pas mus galite pirkti išskirtinės formos dovanų dėžutes su rankena, kuri yra tvirta ir išlaikys sunkesnį svorį – šampano ar vyno butelius, vazas, žvakides, kitus meno kūrinius.

Dovanų dėžutės be plėvelės, bet su langeliu puikiai tiks stiklainių, kuriuose yra uogienė, medaus arbata ir kita. Dėžutės viduje skyriai atskirti, todėl galite būti ramūs, kad turinys išliks savo vietose – atskirai. Galite rinktis dovanų dėžutę su dvejais arba trimis langeliais. Šios dėžutės taip pat su rankenėlėmis, todėl bus patogu nėšti.

Dovanų dėžutės už puikią kainą

Esame už gerą kokybės ir kainos santykį, todėl savo klientams siūlome ne tik aukštos kokybės dovanų dėžutes ir kitas pakavimo priemones, bet ir kokybę atitinkančias kainas. Kaina gali atbaidyti arba pritraukti, bet kokybė – padės išlaikyti lojalius klientus, užsitarnauti pasitikėjimą, gauti rekomendacijas.

Kiekvieną norintį įsigyti kokybiškų ir reprezentatyvių verslo, gimtadienio ar bet kokiai progai skirtų dovanų pakavimo dėžių, kviečiame apsilankyti mūsų internetinės parduotuvės skiltyje “dovanų dėžutės”, kurioje rasite gausų pasirinkimą. Nereiks niekur važiuoti, ieškoti – visos dėžutės vienoje vietoje, jūsų ekrane, tad sutaupysite daug ir šiais laikais tokio brangaus laiko.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis dėžutes dovanoms?

Pirmas žingsnis yra įvertinti dovanos dydį, formą, svorį. Nuo to priklausys dovanų dėžutės tipas. Ar ieškote tokios dėžutės, kuriai reikės išlaikyti plunksnos lengvumo, ar kelis kilogramus sveriančios dovanos svorį.

Ar norite, kad viduje esantis turinys būtų matomas ar paslėptas? Tokiu atveju galite rinktis dėžutę su langeliu arba be langelio.

Norite elegantiško įpakavimo? Siūlome rinktis juodos arba baltos spalvos dovanų pakavimo dėžutes. Dovana tikrai atrodys solidžiai ir elegantiškai.

Dovanojate gėrimus? Tam, kad būtų patogiau juos nešti, galime pasiūlyti dėžutes su tvirtomis rankenomis, užtinrinančiomis saugumą.

Kokie yra dovanų dėžučių pristatymo būdai?

„Dėžutės pakavimui” asortimente esančias skirtingų spalvų, formų, su dangteliai, skyreliais, langeliais ir be jų dėžutes galite atsiimti Kaune, tačiau būtina prieš atvykstant susisiekti su mumis telefonu, pateiktu kontaktų skiltyje. Taip pat siunčiame Venipak kurjeriu, kuris greitai ir saugiai pristatys užsakymą Jums visoje Lietuvoje: miestuose, rajonuose, apskrityse, kaimuose ir mažiausiuose kaimeliuose.