Rodoma 1–12 iš 15

Paštomatų dėžės pritaikytos LP Express, Omniva, Venipak bei DPD paštomatams ir terminalams.. Visos dėžutės paštomatams yra rudos spalvos, jas galite rinktis įvairių dydžių – XS, X, M, L. Nurodyti vidiniai dėžučių matmenys: ilgis x plotis x aukštis.

Dėžės paštomatams yra naudojamos įvairiems tikslams:

  • Siųsti įvairiausio tipo produkciją paštomatais, paštu ar kurjeriu;
  • Prekių / daiktų sandėliavimui;
  • Prekių / daiktų saugojimui;
  • Dovanoms pakuoti.

Paštomatų  dėžučių privalumai

  • Tvirtos ir kokybiškos. Dėžėje esantis turinys apsaugomas nuo išorinių veiksnių. Paštomatams dėžutės yra stiprios ir kokybiškos, gaminamos iš trisluoksnio gofro kartono. Trisluoksnis gorfro kartonas užtikrina dėžutėje esančio turinio saugumą gabenimo metu.  Jis yra patvarus, ir sunkiai pažeidžiamas. Svarbu paminėti, kad sulankstytos dėžutės turi vientisą dugną bei dangtį, šoninės sienelės yra sustiprintos, tad tikrai galite nesijaudinti, dėl siuntos saugumo, jos atlaiko kritimus, svorį bei smūgius.
  • Greitai sulankstomos ir greitai uždaromos. Užtruksite vos keletą sekundžių paruošti dėžutę pakavimui. Supakuoti norimą prekę ar daiktą taip pat ilgai netruks, kadangi sukurta dėžutės technologija leidžia saugiai ir pilnai uždaryti dėžę, tad nereikės naudoti jokių papildomų pakavimo priemonių – net lipnios juostos. Tai taip pat padės jums sutaupyti kaštų.
  • Užima mažai vietos. Dėžutes paštomatams yra itin patogu sandėliuoti, kadangi jos parduodamos ir pristatomos klientams dar neišlankstytos, kitaip tariant gaunate dėžutės išklotinę. Tai suteikia galimybę palaikyti tvarkingą aplinką ofise ar prekių sandėlyje, neapsikraunant nereikalingais pakavimo reikmenimis bei instrumentais.
  • Draugiškos gamtai. Dėžės paštomatams atitinka aukštus gaminimo standartus. Jos yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų, nekenkia žmogaus ar gyvūno organizmui, tad yra draugiškos aplinkai ir žmogaus sveikatai.
  • Estetiška išvaizda. Dėžutės yra rudos, neutralios ir akies “nerėžiančios” spalvos, tad supakuotos prekės išvaizda bus reprezentatyvi ir patiks įvairaus spektro klientams.

Paštomatų dėžes galite įsigyti šiuo metu bene paprasčiausiu ir patogiausiu būdu – internetu, jums patogiu laiku, už tikrai gerą kainą. Greitas pristatymas į visus Lietuvos miestus ir miestelius vos per 1-3 darbo dienas.