Rodoma 1–12 iš 34

Dėžės yra gaminamos įvairiausių dydžių, storių, formų, tipų, spalvų. Paprastai jos yra gaminamos iš kartono. Kokybiškos ir tvirtos dėžės gali apsaugoti viduje esantį turinį nuo smūgių, suspaudimų ar kitų galimų sužalojimų pernešimo, transportavimo ar sandėliavimo metu.

Didelės dėžės ir  mažos dėžutės pagamintos iš gofro kartono suteikia viduje esančiam turiniui apsaugą nuo tokių išorinių veiksnių, kaip: dulkės, drėgmė, saulės spinduliai, šviesa, kuri gali nublukinti ir kt. Dėl šios priežasties kartoninės dėžės yra puikus pasirinkimas daiktų ar prekių saugojimui, sandėliavimui, transportavimui esant įvairioms oro sąlygoms ir temperatūroms.

Gofruoto kartono konstrukcija yra unikali, tad šis kartono tipas yra plačiais papiltęs pakavimo srityje, laikomas tvirtu ir lengvai apdirbamu. Taigi, kartoninės dėžės ir dėžutės yra laikomos vienu patvariausių ir praktiškiausių daiktų pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo būdų. Svarbu paminėti, kad kartonas gan greitai suyra, todėl yra tinkamas ir antriniam panaudojimui.

Dėžės yra naudojamos labai plačiai – nuo namų apyvokos iki didžiausių pasaulio įmonių, kurios užsiima prekyba, tiekimu, gamyba ar sandėliavimu. Iš esmės be dėžių neapsieitų nė viena rinkoje esanti įmonė užsiimanti pardavimais, išskyrus tam tikras paslaugas parduodančias įmones.

Kartoninės dėžės yra gaminamos įvairių išmatavimų, tad svarbu pasirinkti tinkamą, kad viduje esamas turinys pilnai tilptų į dėžę, nepakeičiant jos formos ir nesuformuojant tarpų, kurie gali sukelti dėžės plyšimą ir viduje esantys daiktai gali būti pažeisti.

Dėžės gaminamos įvairių spalvų, tačiau paprastai populiariausia yra ruda, neutrali, tad atrodo labai tvarkingai ir estetiškai. Dėl neutralaus ir „į akis nekrentančio” dizaino – dėžės puikiai tinka pakuoti tiek dovanoms, tiek įvairaus tipo prekėms, konditerijos gaminiams, daiktams. Kartoninės dėžės ir dėžutės yra puikus pasirinkimas norintiems supakuoti standartinius bei nestandartinius, smulkius, stambius, birius, lengvai dūžtančius ar lūžtančius daiktus.

Paprastai dėžės yra gaminamos vienos dalies, tad yra greitai ir lengvai sulankstomos. Vienos dalies dėžės klientams parduodamos neišlankstytos, tad jas lengva ir patogu transportuoti bei sandėliuoti, užima kelis kartus mažiau vietos nei jau išlankstytos dėžės.

Platus dėžių pasirinkimas internetu

„Dėžutės pakavimui” siūlo platų įvairių tipų mažų dėžių bei didelių išmatavimų dėžučių pasirinkimą internetu gera kaina:

  • Standartinės dėžės. Šio tipo dėžės yra puikus pasirinkimas norintiems kraustytis į naujus namus arba norint susidėti, sandėliuoti ar transportuoti mažus bei didelius daiktus. Dėžės yra įvairių dydžių, ir formų, tad galite pasirinkti jums tinkamiausią – atsižvelgiant į daiktų dydį ir kiekį.
  • Greito uždarymo dėžutės paštomatams. Tai itin populiari prekė „Dėžutės pakavimui” internetinėje parduotuvėje. Gaminamos iš tvirto ir kokybiško kartono, šoninės sienelės sutvirtintos, tad viduje esantis turinys – dovana, prekė, žaislas ar aksesuaras bus apsaugotas nuo smūgių ir kitų išorinių veiksnių,

Dėžių kainos

Dėžių kainos skiriasi priklausomai nuo įvairių faktorių. Vienas jų yra medžiaga, iš kurios dėžė yra pagaminta. Paprastai dėžių, pagamintų iš kartono kaina nėra didelė, kadangi gaminimo kaštai nėra dideli. Taigi pirkti ir naudoti kartonines dėžes yra gana ekonomiškas sprendimas tiek namų ūkyje, tiek versle.

Taip pat kaina priklauso nuo perkamo dėžių kiekio. „Dėžutės pakavimui” internetu galite įsigyti jums reikiamą kiekį. Pradedant nuo 1 vieneto iki kelių šimtų – mes pasiruošę pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius. Svarbu paminėti, kad klientams, norintiems įsigyti daugiau – visada siūlome mažesnes kainas.

Saugokime gamtą

Visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvoje daugelis kartoninių dėžių yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Yra įmonių, kurios kartono atliekas surenka bei superka ir perdirba į naujus produktus – tas pačias gofro kartono dėžes, žaliavas gaminti ir kitokio tipo dėžes, pakuotes, servetėles, popierinius rankšluosčius, tualetinį popierių ir dar daugiau.

Gofro kartonas yra paveikus išoriniam klimatui ir dėl šios priežasties suyra gan greitai ir yra tinkamas perdirbimui bei antriniam panaudojimui. Socialiai atsakingoms įmonėms šio tipo dėžės yra išties puikus pasirinkimas, kadangi dėžės kokybiškos ir sąlyginai nebrangios dėl nedidelės gamybos kainos.