Rodoma 1–12 iš 36

Šioje prekių kategorijoje siūlome dviejų dalių dėžutes, puikiai tinkančias pakuoti įvairius daiktus, prekes ar dovanas. Rinkitės iš įvairių išmatavimų ir formų šio tipo dėžučių.

Kodėl verta rinktis dviejų dalių dėžutes?

Šios dėžutės yra puikus pakavimo pasirinkimams smulkiems gaminiams, daiktams ar dovanoms.
Dėžutės yra pagamintos iš dviejų skirtingų spalvų (baltos ir rudos) kartono. Privalumas yra tas, kad galite rinktis kurią spalvą norite palikti išorėje, o kurią viduje, tai suteikia jums pasirinkimo laisvę derinant dėžutės spalvą prie turinio stiliaus. Tam, kad dėžutė atrodytų dar unikaliau, galite ją dekoruoti lipdukais, spauda, aprišti juostele ar kaspinėliu arba tiesiog palikti vienspalvę.

Dviejų dalių dėžutes taip pat galite rinktis ir su langeliu, kuris yra gaminamas iš aukštos kokybės PVC medžiagos. Šis skaidrus langelis iš išorės leis matyti dėžutės viduje esantį turinį bei suteiks savotiško žavesio.
Žiūrint iš ekologinės pusės, kadangi dėžutės pagamintos iš kartono, panaudojus kartą ar keletą, išmetus į atitinkamą atliekų dėžę galima lengvai jas perdirbti. Ypač šiuo metu yra labai svarbu tausoti aplinką ir gamtą. Tad galite nesijaudinti ir naudoti perdirbamas pakuotes prekybai, dovanoms ar asmeninėms reikmėms, tai yra pirmas žingsnis švaresnės ateities link.

Šios dėžutės taip pat yra sandarios ir tvirtos, tad tikrai galite į jas dėti įvairaus dydžio ir trapumo daiktus. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dėžutė nėra labai tvirta, tačiau galime garantuoti, kad ši dėžutė išliks tvirta bei stabili.Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra geras ir išskirtinis būdas supakuoti prekes, dovanas ar kitus daiktus.

Kokia yra dviejų dalių dėžučių paskirtis?

Dėžutės lengvai ir greitai sulankstomos ir į jas galite dėti įvairiausio dydžio produkciją, gaminius, aksesuarus, papuošalus, dovanas, drabužius, maisto bei konditerijos gaminius ir viską, kad tik joje telpa. Nereiks nerimauti, kad viduje esantis turinys bus suspaustas, kadangi dėžutės yra gaminamos iš tvirto kartono.

Dviejų dalių dėžutės internetu

Siūlome jums šių laikų bene patogiausią ir pigiausią apsipirkimo būdą, tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu, tai yra pirkti dviejų dalių dėžutes internetu. Visos prekės vienoje vietoje – jūsų išmaniajame telefone, planšetėje arba kompiuteryje. Vos keletas paspaudimų ir prekė keliauja tiesiai pas jus į namus ar darbovietę. Kviečiame apsilankyti ir įsigyti norimą pakavimo prekę.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne tik dviejų dalių, bet ir standartinio dydžio dėžutes. Jei nerandate sau tinkančio dydžio, formos ar stiliaus dėžutės – drąsiai kreipkitės į mūsų komandą ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią variantą. Garantuojame, kad tikrai rasime sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius bei pateiksime pačius geriausius dovanų, prekių ar daiktų pakavimo sprendimus.

Ar dviejų dalių dėžutės pristatomos į visus Lietuvos miestus?

Garantuojame greitą, patogų bei saugų dėžučių ir kitų pakavimo prekių pristatymą tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, tiek mažiausiuose šalies kampeliuose, apskrityse, miesteliuose bei kaimeliuose.

Kauno mieste galite atsiimti prekes iš mūsų prekių sandėlio NEMOKAMAI, tačiau prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu, nurodytu kontaktuose.

Dėžučių pristatymo kaina priklauso nuo prekių kiekio. Kaina pateikiama įsidėjus prekes į krepšelį ir patekusį atsiskaitymo puslapį.