Dėžutės buteliams yra ypač populiarios dovanų dėžutės. Pagamintos iš perdirbto kartono, panaudotos gali būti perdirbamos daugiau nei keletą kartų, todėl naudojant tokio tipo dėžes, vietoje plastikinių – prisidedate prie gamtos tausojimo.

Dėžutės buteliams internetu

Dėžutės išsiskiria tuo, kad yra pritaikytos atlaikyti sunkesnį svorį – stiklinius ar kitokios taros butelius. Išpjautos rankenos leidžia patogiai nešti dėžutes. Šio tipo dovanų dėžutės puikiai tiks įpakuoti vynui, šampanui, alui, viskiui ar kito tipo gėrimus. Pakuokite dovanas vestuvių, krikštynų, gimtadienio proga, garantuojame, kad nenusivilsite.

Puiki žinia ta, kad pirkti neprivalote urmu, galite įsigyti tiek, kiek jums reikia – vieną vienetą ar daugiau. Dėžučių kaina priklauso nuo įsigyjamų prekių vienetų, kuo daugiau perkate – tuo mažiau mokate.

Mūsų kurjeriai su malonumu užtikrins greitą ir saugų prekių pristatymą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, bet ir mažiausiuose šalies kampeliuose. Vos keletas paspaudimų ir prekė bus greitai pristatyta jums į norimą adresą. Taip pat galimas atsiemimas Kauno mieste, tačiau prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu, nurodytu kontaktuose.