Rodoma 1–12 iš 44

Kartoninės dėžutės šiuo metu yra vienas populiariausių dovanų ir prekių pakavimo būdas. Siūlome jums įvairiausiems daiktams pakuoti skirtas kokybiškas kartonines dėžutes už gerą kainą.

Kodėl verta rinktis kartonines dėžutes dovanoms?

Siūlome įvairiausių formų ir spalvų kartonines dėžutes dovanoms pakuoti. Dėžutės lengvai ir greitai sulankstysite ir galėsite pakuoti įvairiausio dydžio produkciją, gaminius, aksesuarus, papuošalus, dovanas, drabužius, maisto bei maistą. Tvirtas kartonas išlaikys formą ir neleis viduje eančiam turiniui būti suspaustam. O į vidų įdėjus medžio drožlių, pakavimo granulių ar medžiagos skiaučių, sutvirtinsite ir užfiksuosite viduje esančio turinio poziciją ir apsaugosite nuo apvirtimo

Dėžutės yra pagamintos iš dviejų skirtingų spalvų – juodo, balto bei rudo kartono. Privalumas yra tas, kad galite rinktis kurią spalvą derinant dėžutės spalvą prie turinio stiliaus. Tam, kad dėžutė atrodytų išskirtinė, galite ją dekoruoti lipdukais, spauda, aprišti juostele ar kaspinėliu arba tiesiog palikti tokią kokia yra.

Vienos arba dviejų dalių dėžutes galite rinktis ir su langeliu, kuris yra gaminamas iš aukštos kokybės PVC plastiko. Šis skaidrus langelis iš išorės leis matyti dėžutės viduje esantį turinį ir supažindins gavėją ar pirkėją su juo.

Kartonines dovanų dėžutes taip pat verta rinktis, kadangi dėžutės pagamintos iš perdirbto kartono. O panaudojus kartą ar keletą, galima lengvai jas perdirbti. Gamtos ir aplinkos tausojimas yra ypač svarbus, tad ramia sąžine galite naudoti perdirbamas pakuotes prekybai, dovanoms ar asmeninėms reikmėms.

Kartoninės dėžės dovanoms internetu

Bene patogiausias ir pigiausias būdas apsipirkti šiais laikais, tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu, yra pirkimas internetu. Visos prekės vienoje vietoje – jūsų išmaniajame telefone, planšetėje arba kompiuteryje. Vos keletas paspaudimų ir prekė keliauja iš mūsų prekių sandėlio pas jus į pasirinktą lokaciją. Taigi, kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje ir pirkti dėžes dovanoms internetu patogiai ir saugiai.

Elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik kartoninių dėžių dovanoms, bet ir standartinio dydžio dėžutes, dėžutes su skyreliais, su rankenomis ir ne tik. O jei nerasite sau tinkančio dydžio, formos ar stiliaus dėžutės – drąsiai kreipkitės į mūsų komandą ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią pakavimo variantą. Garantuojame, kad greitai rasime sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius bei pateiksime pačius geriausius dovanų, prekių ar daiktų pakavimo sprendimus.

Ar dviejų dalių dėžutės pristatomos į visus Lietuvos miestus?

Garantuojame greitą, patogų ir saugų kartoninių dėžučių ir kitų pakavimo prekių pristatymą tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, tiek mažiausiuose šalies kampeliuose.

Kauno mieste galite atsiimti dėžutes ir kitas pakavimo prekes iš mūsų prekių sandėlio NEMOKAMAI, tačiau prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu, nurodytu kontaktuose.

Dėžučių pristatymo kaina priklauso nuo prekių kiekio. Kaina pateikiama įsidėjus prekes į krepšelį ir patekusį atsiskaitymo puslapį.