Nepaisant to, kad šiuo metu elektroniniai laiškai yra populiaresni už popierinius, naudojimasis pašto paslaugomis vis dar egzistuoja. 21-ajame amžiuje padidėjus internetinės prekybos srautams, paštas turi itin daug darbo siunčiant siuntas. Jei tik tinkamai pasirinksite pakavimo priemones ir saugiai supakuosite siuntas, jos saugiai pasieks gavėją tokios pat būklės, kaip ir išsiuntėte.

Vokų tipai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš plataus vokų pasirinkimo: kartoninių dovanų, kartoninių colompac, korespondencinių, kraft, kurjerinių, lipnių skaidrių vokų bei dar daugelį kitų.

Kartoniniai dovanų vokai – puikiai tinka pakuoti gimtadienio atvirukus, šventinius kvietimus, dovanų kuponus, ar pinigus. Kartoniniai vokai yra virti ir nesilamdantys, pagaminti iš Kraft popieriaus, naudojant kraftinį gamybos procesą. Jie gaminami iš kraft plaušienos – toks popierius yra tvirtesnis už pagamintą iš tos pačios medienos plaušienos, gautos naudojant kitus būdus. Spalva – neutrali ruda, todėl galėsite dekoruoti taip, kaip jums patinka. Vienas populiariausių dekoravimo būdų yra perrišimas virvute, juosta ar kaspinėliu. Taip pat galima klijuoti lipdukus, rašyti palinkėjimus ar priklijuoti nuotraukas.

Kartoniniai colompac vokai – baltos spalvos vokai puikiai apsaugo siunčiamų dokumentų, knygų, žurnalų, nuotraukų ar katalogų kampus, neleis susilamdyti, susiglamžyti ir išsaugos formą. Galite nesijaudinti dėl turinio saugumo, kadangi jis adresatą pasieks nepažeistas. Didžiulis privalumas tas, kad yra iškirstas snapelis pakartotiniam uždarymui, o juostelė patogiai ir greitai užsispaudžia ir yra lengvai priklijuojama.
Korespondenciniai vokai – baltos spalvos, popieriniai vokai, puikiai tinka siųsti sąskaitas, raštus, sutartis, atvirukus, kvietimus ar kitą korespondenciją. Jie gaminami naudojant aukštos kokybės popierinių. Taip pat yra ir nuplėšiama lipni juostelė, kuri leis lengvai užklijuoti jį. Ant voko galite atspausdinti spalvotus logotipus, užrasus, dėti antspaudus, ar dar kaip nors juos dekoruoti – turite visišką pasirinkimo laisvę.
Kraft vokai – rudos spalvos, gaminami iš ekologiško kraft popierius, su nuplėšiama juostele, lengvai užklijuojami, tvirti bei lengvi. Šio tipo vokai ypač tinka siunčiant ne didesnes nei A4 formato knygas, žurnalus, didesnius dokumentų ar kito tipo korespondencijos kiekius. Jie gaminami iš 130 g/m2 storio Kraft popieriaus. Atkreipkite dėmesį, kad šio tipo vokai po 250vnt. Ir daugiau.

Kurjeriniai vokai – jie gaminami naudojant nepermatomą LDPE plėvelę. Tai yra mažo tankio polietilenas sudarytas iš labai šakotų makromolekulių. Dėl savo sudėtingos struktūros makromolekulės nesuglunda tarpusavy, dėl šios priežasties polietilenas ir yra toks tąsus ir minkštas. Jie yra itin patogūs įvairiausių daiktų siuntimui, kadangi yra sandarūs ir nepersišviečia. Vidus yra juodos spalvos, todėl viduje esantis turinys išorėje yra nematomas. Atplėšus voką – lieka žymė, užtikrinanti siuntos saugumą. Dar vienas privalumas – apsauga nuo drėgmės. Svarbu paminėti, kad mažas kurjerinio voko svoris lemia mažesnį siuntos svorį, o tai reiškia ir mažesnes siuntimo išlaidas.

Lipnūs skaidrūs vokai – permatomi ir itin patogūs, pavyzdžiui esant poreikiui priklijuoti dokumentus ant didelių dėžių ar prekių, supakuotų ant palečių. Lipnius vokus patogu naudoti sąskaitų faktūrų, sutarčių ir kitų dokumentų transportavimui – krovinio važtaraščius bei kitus jį lydinčius dokumentus. Jie apsaugo pakuotės turinį nuo aplinkos poveikio – purvo, lietaus, skysčių ir t.t.

Vokai su oro apsauga – rudos spalvos vokai su oro apsauga idealiai tiks trapiems, lengvai pažeidžiamiems daiktams siųsti. Trapių daiktų siuntimas bus saugus, gali būti ramūs. Oro apsauga padės išvengti smūgių, subraižymų, drėgmės ar kitų pažeidimų, kadangi voko vidus padengtas burbuline plėvele. Tai puiki alternatyva kartoninėms dėžutėms. Jie būna su lipnia juostele, kuri yra su tvirtaisiais Hot-Melt klijais, užtikrins sandarumą ir tvirtumą. Galinėje voko dalyje, iš anksto pasirūpinome pakuotės ženklinimu.

Puiki žinia, kad vokai gaminami iš perdirbtų medžiagų, o juos panaudojus – galima juos perdirbti dar keletą kartų! Nebūkite abejingi ir išmeskite panaudotus vokus į atitinkamą atliekų dėžę biure ar namuose.

Vokai internetu

Išties tikriausiai patogiausias būdas apsipirkti šiais laikais, tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu, yra pirkimas internetu. Sutaupysite daug ir brangaus savo laiko. Juk visos prekės vienoje vietoje – telefone, planšetėje arba kompiuteryje. Vos keletas paspaudimų ir prekė keliauja iš mūsų prekių sandėlio pas jus į namus.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik vokų siuntimui bet ir kitas pakavimo priemone ir medžiagas. O jei nerasite patys – kreipkitės į mūsų komandą ir mes maloniai padėsime jums išsirinkti tinkamiausią prekę. Garantuojame, kad greitai rasime sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius bei pateiksime pačius geriausius pakavimo sprendimus.

Kviečiame pirkti pas mus internetu – kuo daugiau vienetų šios produkcijos pirksite – tuo mažesnę kainą pasiūlysime.

Ar vokai pristatomi į visus Lietuvos miestus?

Užtikriname greitą vokų ir kitų pakavimo medžiagų pristatymą visuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei mažiausiuose šalies kaimeliuose.

Pristatymo kaina priklauso nuo prekių kiekio. Kaina pateikiama įsidėjus prekes į krepšelį ir patekusį atsiskaitymo puslapį.