Tampri pakavimo plėvelė stretch, arba dažnai vadinama tiesiog „streču” (angl. stretch) yra viena iš svarbiausių ir populiariausių pakavimo prekių ir yra pritaikomai praktiškai visose pramonės srityse. Pagaminta iš linijinio mažo tankio polietileno. Ja galima apvynioti mažus, didelius bei sunkius gaminius, dėžes bei kitokius krovinius, kurie yra dedami ant palečių ir ne tik. Plėvelė skirta rankiniam naudojimui.

Stretch pakavimo plėvelės funkcija ir savybės

Stretch plėvelė yra neplyštanti ir itin tampri, todėl pakavimo procesas yra greitas, paprastas ir patogus. Kadangi plėvelė yra lengva,

Apvynioję norimus daiktus ar krovinius su stretch pakavimo plėvele suteiksite jiems apsaugą nuo įbrėžimų, išorinės drėgmės, dulkių, purvo, blogų oro sąlygų viso transportavimo ir sandėliavimo metu. Taip pat su strečų sutvirtinsite apvyniotą turinį, suteiksite jam stabilumo.

Galite rinktis iš kelių spalvų – juodos ar permatomos. Pakavimo plėvelė juoda tiks apvynioti paletes ar daiktus, kuriuos norite paslėpti nuo nenorimų žvilgsnių, kurie net neįtars kas slepiasi po plėvele. Juodos spalvos pakavimo plėvelė taip pat apsaugos apvyniotą turinį, dėžes ir prekes nuo saulės spindulių bei kitų šviesų, kurios gali blukinti ar pakeisti turinio savybes. Permatoma stretch  tiks norintiems tiesiog supakuoti krovinį,  nepaisantiems svetimų žvilgsnių.

Kadangi jaučiamės atsakingi prieš mus supančią gamtą – jums tiekiame šias plėveles, kurios gali būti perdirbamos po panaudojimo.

Stretch plėvelė kaina – kainos varijuoja priklausomai nuo kokybės, ilgio ir kitų aspektų. Kokybišką juodos ar permatomos spalvos  plėvelę galite įsigyti „Dėžutės pakavimui” už gerą kainą internetu. Minimalus užsakymo kiekis – 1vnt.  Pristatymas visuose Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimeliuose.