„Dėžutės pakavimui” internetinės parduotuvės pakavimo plėvelių kategorijoje galite rinktis iš kelių pakavimo plėvelių pasirinkimų. Pasirinkimas priklauso nuo norimo rezultato. Norint išoriškai apsaugoti, sutvirtinti krovinį ar siuntinį rekomenduojame skaidrią Stretch pakavimo plėvelę. Jei norite paslėpti krovinį nuo pašalinių akių – rinkitės juodos spalvos Stretch plėvelę. Jei norite saugiai transportuoti ar sandėliuoti lengvai lūžtančius ar dūžtančius daiktus ar prekes siūlome rinktis burbulinę plėvelę.

Burbulinė pakavimo plėvelė

Burbulinė pakavimo plėvelė puikiai tinka apsaugoti turinį nuo suspausimų, įbrėžimų, smūgių ir kitų pažeidimų. Tinka pakuoti dovanas, prekes, smulkiu ir stambius daiktus. Norintiems dvigubos apsaugos – rekomenduojama apsukti daiktus keliais sluoksniais, taip sukuriant amortizaciją.

Burbulinė plėvelė pasižymi itin gera kokybe ir apsauginėmis savybėmis. Pakavimo plėvelė yra hermetiška, todėl apsaugo nuo išorinių veiksnių, tokių kaip skysčiai, dulkės, purvas ir kt.

Burbulinė plėvelė yra itin lengva, kadangi burbuliukai užpildyti oru, todėl ją ypač lengva perkelti į kitą vietą rankiniu būdu. Taip pat lengva vynioti, pakuoti.

Tausojantys gamtą gali be sąžinės graužaties naudoti burbulinę plėvelę, kadangi ji gali būti perdirbta bei panaudota daug kartų.

Pakavimo plėvelė Stretch

Tuo tarpu pakavimo plėvelės Stretch juodos ir skaidrios spalvos atlieka šiek tiek kitokią funkciją. Šia plėvele galite sutvirtinti supakuotą siuntą, dėžes ar krovinius keliamus ant palečių transportavimo ar sandėliavimo metu.

Pakavimo plėvelė Stretch pasižymi tokiomis savybėmis, kaip: skaidrumas, tvirtumas, tąsumas, elastingumas. Šios savybės leidžia lengvai ir greitai apjuosti norimus daiktus ar produkciją rankiniu būdu.

Plėvelė suteikia stabilumą ir vientisumą. Galite būti ramūs, plėvele apsuktas turinys tvirtai stovės ant paletės ir bus apsaugotas nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė, lietus, skysčiai, purvas, dulkės ir kt.

Pakavimo plėvelė kaina –  elektroninėje parduotuvėje „Dėžutės pakavimui” siūlome įsigyti skaidrią arba juodos spalvos Stretch plėvelę ir dar daugiau pakavimo medžiagų už gerą kainą. Greitas, patogus ir saugus pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d.