Greito uždarymo dėžutės pagamintos iš gofro kartono. Speciali ir lengva konstrukcija leidžia greitai išlankstyti dėžutę ir paruošti naudojimui – daiktų laikymui ar transportavimui

Kodėl verta rinktis greito uždarymo dėžutes?

Visų pirma greito uždarymo dėžutes verta rinktis, kadangi jas galima panaudoti labai plačiai – ne tik siunčiant siuntas klientams,  bet ir pritaikyti buityje. Jose galima laikyti įvairiausius daiktus: papuošalus, aksesuarus, rankšluosčius, žaislus, virtuvės reikmenis ilgą laiką. Taip pat dėžutės tinka ir dovanų pakavimui ar net konditerijos gaminiams.

Greito uždarymo dėžės yra patvarios. Laikui bėgant jos nepakeičia formos, tad daiktus galite jose laikyt ilgą laiką.

Kartoninės greito uždarymo dėžutės yra tvirtos ir kokybiškos – į vidų nepraleidžia aplinkoje esančios drėgmės (išskyrus tiesioginį kontaktą su skysčiais).

Dėžutės yra rudos spalvos, tad atrodo tvarkingai ir estetiškai, neiššaukiančiai. Galite būti ramūs, kad viduje esantis turinys nebus matomas išorėje. Esant poreikiui galite dėti norimą spaudą.

Gaminamos iš perdirbto popieriaus ir kartono žaliavų, tad yra draugiškos aplinkai. Popierių ir kartoną galima perdirbti net iki 6-7 kartų!

Dėžes galite rinktis iš įvairių dydžių. Internetinėje parduotuvėje galite rasti būtent jums reikiamo dydžio ir matmenų greito uždarymo dėžes ir dėžutes gera kaina.

Dėžutės itin greitai sulankstomos, tad parduodamos išklotinėse (neišlankstytos), todėl bus patogu sandėliuoti, užims kelis kartus mažiau vietos, padės palaikyti tvarką patalpoje.

Gera žinia ir ta, kad galite įsigyti ne tik didmena, bet tiek kiek dėžučių jums reikia – 1, 100 ar 1000.

Greitas prekių pristatymas visoje Lietuvoje, vos per 1-3 d.d.