Šios skaidrios dėžutės gaminamos iš PVC plastiko, tinkamos įvairių daiktų pakavimui: dovanoms, juvelyrikai, saldumynams, suvenyrams ir dar daugiau.

Skaidrios dėžutės internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš plataus įvairių dydžių ir išmatavimų skaidrių dėžučių, kurios puikiai pritaikysite įvairaus dydžio daiktams pakuoti. Taip pat dėžučių turime ir įvairių formų: kvadrato, stačiakampio bei vertikalių.

Kadangi dėžutės yra skaidrios, pilnai matysite dėžutės viduje esantį turinį, kokioje pozicijoje jis yra. Dėžutės yra vienos dalies ir lengvai sulankstomos, tad be vargo ir greitai galėsite jas sulankstyti ir pakuoti dovanėles ar norimus daiktus.

Užtikriname dėžutes gera kaina! Taip pat pažadame greitą ir saugų prekių pristatymą per kurjerį, ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir mažiausiuose šalies miesteliuose ir kaimeliuose.

Visos prekės – jūsų ekrane internetu – vos keletas paspaudimų ir užsakymas bus išsiųstas ir greitai pristatytas jums į norimą lokaciją – darbą, namus ar kitą. Taip pat galimas prekių atsiemimas Kauno mieste, tačiau prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu +37064526706.