Kubo formos dėžės

0.301.90 su PVM

Standartinės dėžės

0.305.90 su PVM

Plokščios dėžės

0.470.99 su PVM

Dėžės paletėms

0.835.50 su PVM

Siauros dėžės

0.8816.50 su PVM

Dėžutės Esselte, A4

1.201.30 su PVM

Pailgos dėžės

1.702.90 su PVM

Tvirtos dėžės

3.205.50 su PVM

Paletinės dėžės

5.8025.00 su PVM

Nesvarbu ar norite persikelti į naujus namus, biurą, surūšiuoti daiktus ar  juos sandėliuoti, kartoninių dėžių pasirinkimas yra svarbi užduotis. Būdami dėžių bei pakuočių B2C ir B2B tiekėjai, dalinamės savo patirtimi, žiniomis ir puikių kartoninių dėžių bei kitų pakavimo produktų asortimentu, kad palengvintume savo klientų darbus ir gyvenimus.

Mūsų įvairių rūšių dėžutės ir dėžės kartoninės esančios tvirtos ir patvarios, gaminamos iš aukštos kokybės kartono, puikiausiai atlieka savo funkcijas, leis jums atsipalaiduoti ir nestresuoti dėl jūsų brangių daiktų ar prekių pažeidimo rizikos transportavimo ar sandėliavimo metu. Kartoninė dėžė – puikus pasirinkimas daiktams, prekėms ir ne tik.

Kartoninių dėžių pasirinkimas

Mūsų internetinėje parduotuvėje dezutespakavimui.lt rasite platų gofruoto kartono dėžių asortimentą, kuris apima:

 • Dėžes siuntoms – Įvairių išmatavimų dėžės, pardavimais užsiimantiems verslams ir siunčiantiems prekes klientams.
 • Kartoninės dėžutes paštomatams – XS, S, M, L dydžio Omniva, LP Express, DPD, Venipak paštomatams tinkančios dėžutės bei Lietuvos paštui.
 • Greito uždarymo dėžutes – puikiai tinka dovanoms, aksesuarams ir ne tik pakuoti.
 • Standartines gofruoto kartono dėžės – kubo formos, stačiakampio formos, universalios puikiai tiks susidėti daiktus kraustantis, sandėliuojant ar transportuojant norimą turinį.  Dėžės yra stiprios ir gali išlaikyti sunkų viduje esantį svorį. Didelės kartoninės dėžės puikiai tiks supakuoti didelius daiktus arba daug smulkių, tuo tarpu mažesnės – mažus daiktus.

Platus asortimentas leis jums rasti visus reikiamus pakavimo produktus, atitinkančius jūsų unikalius poreikius ir pateisins o gal net ir viršys jūsų keliamus lūkesčius. Dvejojantiems ar nežinantiems, kurio tipo kartonines dėžes pasirinkti – mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti telefonu +37064526706 arba elektroniniu paštu info@dezutespakavimui.lt.

Patarimai renkantis kartonines dėžes

Labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio dėžes ir dėžutes skirtingiems tikslams. Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį yra daikto dydis, forma ir trapumas/tvirtumas. Taip pat svarbu, kad dėžės viduje esantis turinys neturėtų, kur pajudėti, kitaip tariant dėžės viduje turi nelikti tarpų ar tuščių ertmių. Taip bus sumažinta turinio pažeidimo rizika.

Kartoninių dėžių privalumai

Gofrokartono dėžės turi begalę privalumų, keletas jų:

 • Estetiškas dizainas. Dėžučių spalva yra ruda, neutrali, tad atrodo tvarkingai. Kadangi dėžutės vienspalvės – ant jų galite pasidaryti norimą spaudą.
 • Maži gamybos kaštai dėl nebrangios technologijos ir reikiamos technikos, todėl ir rinkos kaina yra sąlyginai žema.
 • Gaminama iš perdirbto popieriaus / kartono, todėl kartoninės dėžes galima vadinti draugiškomis gamtai.
 • Lengva perdirbti į įvairius daiktus – popierinį rankšluostį, tualetinį popierių, kartonines dežės ir dar daugiau.
 • Lengva pagaminti įvairių dydžių bei formų – kubo, stačiakampio ar kita.
 • Galima sutalpinti įvairaus dydžio, formų ir tvirtumo turinį.
 • Lengvai konstruojama – sulankstoma. Esant poreikiui galima greitai ir lengvai atidaryti dėžę, pavyzdžiui norint patikrinti ar viduje esantis turinys yra saugus.
 • Tvirtumas ir formos išlaikymas uždėjus svorį ar smūgį.
 • Privalumai sandėliuojant – kartoninės pakavimo dėžės užima mažai vietos, galima krauti vienas ant kitų.

Kartoninių dėžių trūkumai

Išties trūkumų šios dėžės turi vos keletą:

 • Gali peršlapti, jei skystis patenka tiesiai ant dėžės.
 • Gali atlaikyti ne visus svorius – uždėjus didesnį svorį ant kartoninės dėžės, ji gali prarasti tvirtumą ir net savo formą.

Kartoninių dėžių kaina

Kartoninės dežės kaina yra sąlyginai žema. Tiek mažos kartoninės dėžutės, tiek didesnių išmatavimo kartono dėžės yra nebrangios dėl gamybos technologijos bei žaliavų kainos. Paprastai visame pasaulyje kartoninės dėžės yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų – kartono arba popieriaus, Lietuva nėra išimtis. Tad kartoninė dėžė yra ekonomiškas pasirinkimas tiek buityje, tiek versle.

Savo klientams galime užtikrinti kokybiškus ir gamtos praktiškai neteršiančius produktus už žemą rinkos kainą, o perkantiems daugiau siūlome nuolaidas – kuo daugiau perki, tuo didesnę nuolaidą gauni.

Kartoninių dėžių gamyba ir ekologija

Kartonas suyra gan greitai, vidutiniškai per 2 metus. Kartoninės dėžės dažniausiai gaminamos iš perdirbtų medžiagų – kartono ar popieriaus, tad yra draugiškos aplinkai. Ar žinojote, kad kartono atliekas galima perdirbti ne 1 ar 2, bet net 6 kartus! Laikome save socialiai atsakinga įmone, todėl norime kuo daugiau prisidėti prie gamtos išsaugojimo.