Turite dovaną, kurią norėtumėte solidžiai supakuoti, bet nežinote kaip? Turime jums puikų sprendimą – juoda dovanų dėžutė.

Kodėl verta rinktis juodas dovanų dėžutes?

Juoda spalva simbolizuoja prabangą, solidumą, bet tuo pačiu ir paprastumą. Šio tipo dėžutės tiks visoms progoms: gimtadieniui, vestuvėms, krikštynoms, verslo dovanoms ir dar daugiau. Į jas pakuokite papuošalus, aksesuarus, atributiką, suvenyrus, saldumynus ir kt.
Atsakingai žvelgiame į medžiagas, kurios naudojamas dėžučių gaminimo procese, kadangi nuo to priklauso dėžučių kokybė, atsparumas aplinkos veiksniams, tvirtumas bei vaizdas. Juodų dovanų dėžučių gamybai naudojamas juodas kartonas.

Jei įdėjus pačią dovaną pakuotėje lieka tuščios erdvės, užpildykite ją dailia pakavimo medžiaga, pavyzdžiui, medžio ar spalvoto popieriaus drožlėmis., kurios suteiks elegancijos ir išskirtinumo.

Dėžutės yra įvairių formų, tad galite nesijaudinti dėl pakavimo – jis bus lengvas ir be rūpesčių, kadangi galime jums pasiūlyti: stačiakampių, kvadratinių bei kitų formų juodas dovanų dėžutes.

Vienspalvė dėžutė reiškia galimybę ją dekoruoti, aprišti juostele, kaspinu, dėti spaudą. Šiuo būdu dėžutei suteiksite unikalumo ir išskirtinumo.

Juodos dovanų dėžutės internetu

Jeigu ieškote patvarios ir kokybiškos juodos dovanų dėžutės, užsukite į mūsų elektroninėje parduotuvėje esančią prekių kategorijos skiltį pavadinimu “Juodos dovanų dėžutės”, kurias galėsite užsisakyti internetu. Internete pateikiamos visų dėžučių nuotraukos, ir visa reikiama išsamiai prekes apibūdinanti informacija, kuri padės išsirinkti tinkamiausią.
O jei bus sunku nuspręsti patiems, drąsiai kreipkitės ir mūsų komanda jums maloniai padės ir atsakys į visus dominančių klausimus! Siūlome labai platų juodų dovanų dėžučių asortimentą už kokybę atitinkančią kainą.

Susisiekus, galėsite atsiimti dėžutes iš Kaune esančio prekių sandėlio arba pateikti užsakymą internetu mūsų el. parduotuvėje. Prieš atvykstant į sandėlį, būtina susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.
Užsakymus pristatome: Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Alytuje bei kituose Lietuvos miestuose, miesteliuose bei kaimeliuose. Garantuojame, kad užsakytos prekės Jus pasieks operatyviai ir sklandžiai.