Baltos pakavimo granulės

6.2020.00 su PVM

 

Iš ko gaminamos pakavimo granulės ir kam jos skirtos?

Pakavimo granulės yra vienos iš svarbiausių pakavimo medžiagų. Jos skirtos užpildyti tuščią pakuotės viduje esantį tūrį. Tinkamos pakuoti trapius, dūžtančius, lengvai lūžtančius, jautrius bet kokiems smūgiams ar vibracijai gaminius, daiktus, automobilių detales ar elektronikos prietaisus.

Granulės yra baltos spalvos, tad tinka bet kokiam panaudojimui – dovanai ar prekėms pakuoti.

Granulės yra itin kokybiškos, gaminamos iš biologiškai suyrančio krakmolo. Biologiškai suyranti medžiaga mažina kasdienių atliekų kiekius ir yra privalumas aplinkai. Biologinio yrimo metu tokie mikroorganizmai kaip grybai ir bakterijos paverčia medžiagą į vandens – anglies dvideginio biomasę.

Jos nesukels chaoso ir netvarkos pakavimo procese, kadangi netrupa ir yra bekvapės. Taip pat granulės yra švelnios, nebraižo. Granulės yra ypač lengvos, tad pašte sumokėsite optimaliausią galimą kainą už siuntos siuntimą.

Dėl savo struktūros ir sudėties užtikrina stabilią pakuotėje esančio turinio poziciją, išlaiko formą, nepaisant turinio svorio.Šias granules galima panaudoti daug kartų.

Pakavimo granules ir kitas pakavimo prekes galite įsigyti internetu  „Dėžutės pakavimui” internetinėje parduotuvėje. Garantuojame aukštą produktų kokybę ir taikome geras kainas.