Rodoma 1–12 iš 20

Iš kokių medžiagų gaminamos dovanų dėžutės su langeliu?

Dėžutės su skaidriu PVC langeliu yra gaminamos iš kartono, kuris pasižymi tvirtumu, išlaikančiu dėžutės formą. Kartoninės (popierinės) dėžutės yra dviejų dalių, parduodamos kartu, lengvai sulankstomos. Svarbu paminėti, kad dėžutes parduodame išklotinėmis, o tai reiškia, kad gausite jas neišlankstytas. Tai didžiulis privalumas taupant vietą transportuojant ir sandėliuojant dėžutes.

Svarbu paminėti, kad kartonas, iš kurio gaminamos dėžutės yra perdirbtas ir panaudojus dėžutes, gali būti perdirbtas dar keletą kartų, tad galite nesijaudinti dėl gamtos taršos – rūšiuodami prisidėsite prie mažesnės gamtos taršos.

Kada verta rinkti dėžutes su langeliu?

Pasirinkti tinkamą dovanų dėžutę gali būti išties sunki užduotis, juk rinkoje yra toks gausus pasirinkimas. Tačiau nėra ko nerimauti, nes mes jums padėsime išsirinkti geriausią dėžutės variantą.

Taigi, dėžes su langeliu verta rinktis tuo atveju, jei norite, kad dėžutės turinys būtų matomas iš išorės. Į jos vidų galite dėti įvairiausius daiktus ir dovanas: bižuteriją, puodelius, indelius, drabužius, kojines, konditeriją, kosmetiką. Turinio esančio dėžės viduje sutvirtinimui galite naudoti audinius, popieriaus ar medžio drožles, pakavimo granules ir ne tik.

Dėžutės puikiai tiks ir prekėms pakuoti. O supakavus padėti vitrinose, per kurias klientai matys parduodamas prekes.

Puiki žinia, kad parduodame įvairiausių dydžių dėžutes su langeliu, tad jos talpins tiek mažesnius, tiek didesnius daiktus ar dovanas.

Dėžutes galite rinktis iš keleto spalvų: rudos arba baltos. Kadangi dėžutės yra vienspalvės, puikiai tiks dekoruoti pagal poreikį – apjuosiant juostele ar virvele. Taip siekiant išskirtinumo, galite panaudoti norimą spaudą. Tai gali būti tiesiog paveikslėliai, įmonės logo, pavadinimai ir t.t.

Taigi, renkantis dėžutes su langeliu nustebinsite draugą, kolegą ar verslo partnerį solidžiai įpakuota dovana. Juk šiais laikais taip gera ir paprasta nustebinti ir pralinksminti artimą!

Dėžutės su langeliu internetu

Galime pasiūlyti visų laikų greičiausią ir patogiausią būdą įsigyti dėžutes – pirkti internetu. Vos keletas paspaudimų mūsų internetinėje parduotuvėje ir jūsų užsakymas bus išsiųstas ir pristatytas.

Pirkdami internetu sutaupysite daug brangaus laiko, kadangi visos pakavimo priemonės suskirstytos į skirtingas kategorijas, pagal kurias galite atsirinkti jums reikalingas prekes, vos vienu kompiuterio pelės paspaudimu.

Kilus nesklandumams arba jei reikia pagalbos atliekant užsakymą, prašome drąsiai kreiptis į mūsų komandą, kuri visada su malonumu yra pasiruošusi padėti!

Ar dėžutės su langeliu pristatomos į visus Lietuvos miestus?

Garantuojame greitą ir saugų dėžučių su langeliu ir kitų prekių pristatymą tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, tiek mažiausiuose šalies kampeliuose, apskrityse, miesteliuose bei kaimeliuose.

Kauno mieste galite atsiimti prekes iš mūsų prekių sandėlio NEMOKAMAI, tačiau prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu, nurodytu kontaktuose.

Dėžučių pristatymo kaina priklauso nuo perkamo dėžučių kiekio, ji pateikiama įdėjus prekes į krepšelį ir perėjus į atsiskaitymo puslapį.