Naudinga žinoti

5 dovanų pakavimo idėjos

5 dovanų pakavimo idėjos

Taigi, radote tobulą dovaną savo mamai, tėčiui, sesei ar seseriai – kas dabar? Galite tiesiog įmesti ją į paprastą maišelį ir pridėti spalvoto krepinio popieriaus. Arba galite skirti kelias papildomas minutes ir kūrybingai supakuoti dovaną. Juk norite, kad jūsų dovanos puikiai atrodytų ir iš vidaus, ir iš išorės. 

 

Populiariausios dovanų pakavimo idėjos

Patiems sugalvoti unikalių dovanų pakavimo idėjų iš tiesų nėra lengva, todėl greičiausiai prireiks šiek tiek įkvėpimo. Jūsų ir jūsų būsimo dovanos gavėjo laimei, mes skubame į pagalbą. Šį kartą praleiskite maišelį ir išbandykite vieną iš žemiau pateiktų mielų dovanų pakavimo variantų variantų. Pasiruoškite visus apstulbinti šiomis grožybėmis.

 

Dovanų dėžutės

Pirmas žingsnis pakuojant dovaną į dėžutę yra dėžutės pasirinkimas. Jei norite, kad dėžutėje esanti dovana matytųsi – siūlome rinktis dėžutę su langeliu, jei norite, kad dovana išliktų paslaptis, rinkitės paprastą kartoninę dėžutę be langelio. 

 

Specialios dovanų dėžutės yra specialiai gaminamos, kad dovanos pakavimas užtruktų kuo trumpiau. Jos atrodo estetiškai, išvaizdžiai ir reprezentatyviai, būna įvairiausių spalvų. Populiariausios dėžučių spalvos yra juoda, balta bei ruda. Galite rinktis iš įvairių formų ir dydžių dėžučių.

 

Dėžutės yra pagamintos taip, kad jas pernešant ar kitaip gabenant į kitą vietą, jos išliktų stabilios, neatsidarytų, išlaikytų formą. 

 

Tam, kad supakuota dovana dėžutėje atrodytų dar dailiau – apriškite virvele, juostele ar dekoruokite lipdukais. Jūsų fantazijai tikrai pakaks vietos, nepaisant kokio dydžio dovanų dėžę pasirinksite. 

 

Dovanų popierius 

Dovanų popierius gali būti puikios pakavimo prekės – priemonės pasirinkimas. Rinkitės iš margų, su paveikslėliais, blizgučiais, užrašais ar dar kitokiomis vizualizacijomis. O jei pabodo pompastika, rinkitės vienspalvį dovanų pakavimo popierių, kurį galite patys dekoruoti, supakavus dovaną, ja perrišti kaspinu ar užrašyti palinkėjimą šventės proga.

 

Paprastai dovanų popierius yra perdirbatas taip pat kaip makalatūra, tad naudodami dovaninį popierių, atminkite, kad jį galėsite lengvai perdirbti.

 

Dovanų maišeliai

Dovanų maišelis yra klasikinė ir bene viena populiariausių dovanų pakavimo priemonių visame pasaulyje. Galite rinktis iš plastikinio, popierinio, medžiaginio audinio ar dar kokios nors medžiagos pagamintų dovanų maišelių

 

Šis dovanos pakavimo būdas pasižymi dovanos pakavimo greitumu bei ekonomiškumu, kadangi maišelis gali būti panaudotas daugybę kartų. Tuo tarpu kitas dovanų pakavimo medžiagas, tokias kaip dovanų popierių, dažniausiai vos vieną kartą. Taigi tam tikra prasme naudodami maišelius prisidėsite ir prie gamtos tausojimo.

 

Šilko popierius

Taip plonas, aukštos kokybės popierius, gaminamas ekologiškai su šilko pluoštas. Šilko popierius yra puiki pakavimo priemonė į kurią galite pakuoti įvairiausias dovanas: drabužius, interjero dekoro daiktus, įvynioti gėles bei dar daugiau. Garantuojame, kad dovanos atrodys reprezentatyviai ir estetiškai. Rinkitės iš įvairiausių spalvų šilkinio popieriaus.

 

Pintinės

Į pintines dažniausiai pakuojamos valgomosios dovanos bei vaišės: grybai, saldumynai, rūkyti gaminiai, gėrimai, vaisiai, daržovės, pyragai ir daugelis kitų dovanų – ne tik valgomų. Gera žinia ta, kad dovanos gavėjas galės panaudoti šią pakuotę dar šimtus kartų, kurioje gavo dovaną.

 

Taigi, dovanų pakavimas šiais laikais yra labai paprastas, kadangi idėjų pasisemti galite internetiniuose puslapiuose, socialiniuose tinkluose, laikraščiuose bei žurnaluose. Belieka tik įsigyti dovanų pakavimo priemones, supakuoti dovanas ir jas įteikti savo artimajam. 

Kodėl verta rinktis mus?

Pažadame Jūsų nenuvilti ir padėti kylant klausimams apie dovanų pakavimą. Taip pat visas pakavimo prekes internetu galite užsisakyti akimirksniu. Vos gavę užsakymą jį išsiųsime ir kurjeris pakavimo prekes Vilniuje, Kaune ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje pristatys be menkiausių problemų. Mūsų asortimente galite rasti ir daugelį kitų pakavimo prekių, skirtų pakuoti ne tik dovanas, bet ir didžiules siuntas, krovinius ir ne tik. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *