Naudinga žinoti

Kokioms siuntoms rekomenduojami apsauginiai kartoniniai kampai?

Kokioms siuntoms rekomenduojami apsauginiai kartoniniai kampai?

Kas yra kartoninis kampas?

Kartoniniai kraštai yra vienas populiariausių apsaugos produktų pakavimo medžiagų apsaugos asortimente. Jis naudojamas siekiant apsaugoti gaminius nuo pažeidimų transportuojant bei sandėliuojant ir optimizuoti pakavimo laiką. 

Apsauginių kartoninių kampų ypatumai 

“L” formos kartoninės kraštų apsaugos priemonės yra paprastas ir veiksmingas būdas apsaugoti dėžių kampus. Ji sukurta taip, kad maksimaliai apsaugotų kiekvieną gaminio paviršių ir pašalintų smūgių ir trinties pažeidimus, taip dėžės ir dėžutės yra apsaugomos.  Be to, kartonines kampų apsaugas galima perdirbti, jos yra lanksčios ir tiks beveik bet kokiai formai, net jei ji yra nelygi. 

 

Paprastai šonų ilgį galima reguliuoti pagal jūsų poreikius, o abi pusės gali būti skirtingų dydžių. Kartono kraštų apsaugos skirtos apsaugoti padėklų kraštus nuo pažeidimų, apsaugoti nuo įtempto diržo įsirėžimo į kartonines dėžes, taip pat padėti pritvirtinti ir stabilizuoti padėklą transportavimo metu. 

 

Apsauginiai kampai gaminami iš storos profiliuoto kartono juostos. Kartono kraštų apsauginės juostos yra puikus pakavimo sprendimas mažoms lengvoms dėžėms, sukrautoms ant padėklo, nes jos gali padėti saugiai išlaikyti gaminius ant padėklo prieš juos suvyniojant ar supakuojant.

 

Kartoninės kraštų apsaugos priemonės naudojamos tam, kad pirmiausia būtų išvengta gaminių kampų ir vėliau kraštų ar paviršių pažeidimų. Tokiu būdu jūsų gaminiai bus pristatyti klientams nepažeisti, kai bus gabenami. 

 

Kartiniai kampai išsprendžia transportavimo, sandėliavimo ir pakavimo problemas, nes apsaugo dėžių kampus. Papildant arba vietoj esamų pakavimo būdų, tokių kaip tempimo ar lipnios juostos sluoksnių, apsauginės kartoninės kraštų apsaugos užtikrina, kad jūsų prekės bus saugiai ir be jokių problemų sandėliuojamos. 

 

Kartono apsaugos priemonės apsaugo vertikalius krovinius nuo susiraukšlėjimo dėl specialių kampinių variantų, taikomų nuo krovinio viršaus iki horizontalių kampinių grupių. Viršutinio padėklo formos kroviniuose jis paskirstomas nuo vertikalių kampų horizontaliame rėme ir ant apatinio padėklo taip, kad nepersidengtų krovinio.

 

Nuosekliai kraunant galima išvengti sulankstytų dėžių apatinės linijos raukšlėjimosi, reguliuojant apsauginius kampus iš dėžės vidaus. Kartono kraštų apsauga padeda pritvirtinti dėžes ar dėžutes ar kitus krovinius ant padėklų ir gali būti naudojama siekiant sukurti stabilų arba apsauginį apvalkalą, palengvinantį sandėliavimo ar siuntimo vietos naudojimą.  

 

Padėklus galima sudėti vieną ant kito, o viršutinio padėklo svoris tenka ne apsaugotame padėkle esančioms prekėms, o kartoninei kraštų apsaugai. Kartono kraštų apsauga neleidžia ardyti ant padėklų sukrautų krovinių ir padidina krovinių krovimo stiprumą kampuose, nes suteikia papildomą pasipriešinimą.

 

Kartoninės kraštų apsaugos priemonės visiškai apsaugo ant padėklų esančius palaidus daiktus, išlaiko krovinių stabilumą ir padeda ant padėklų sukrauti daugiau daiktų. Kietos kartoninės kraštų apsaugos optimaliai apsaugo ant padėklų esančius daiktus nuo transportavimo pažeidimų arba diržų ir juostų, pjaunančių pakuotę. 

Apsauginių kartoninių kampų privalumai 

Kraštų ir kampų apsaugos naudojamos įvairiems pakavimo procesams, įskaitant kraštų ir padėklų apsaugą, krovinio stabilizavimą, tvirtumą, atsparumą krovimui. Apsauginiai kampai: 

 

  • Išlaiko krovinius saugesnius, stabilesnius, sumažina gaminio pažeidimų tikimybę
  • Padidina padėklų sijų stiprumą, sustiprina krovinį
  • Apsaugo nuo kampų pažeidimų, užkerta kelią paviršiaus žymėms
  • Gali būti parenkamas pagal padėklų ar kitų krovinių dydį
  • Stiprina padėklų stabilizavimą ir mažina tempimo pažeidimų tikimybę
  • Turi specialią dangą, atsparią drėgmei ir dėvėjimuisi.
  • Dažniausiai gaminamas iš popieriaus ir biologinių klijų, todėl tai ekologiškas sprendimas. 
  • Atliekų tvarkymo procedūroms taikomos tos pačios procedūros kaip ir makulatūrai.
  • Gali būti 100 % perdirbamas, pakartotinai naudojamas ir biologiškai skaidomas.
  • Yra universalus, tad gali būti naudojamas kartoninių dėžių viduje arba išorėje.

 

Kodėl verta naudoti kartoninių kampų apsaugas?

Kartoninės kraštų kampų apsaugos yra ekonomiškas sprendimas, todėl jis padeda sumažinti pakavimo išlaidas ir kartu sumažinti krovinio sugadinimo riziką. Trumpai tariant, kartoninė kampų apsauga ne tik pasižymi prieinamomis kainomis, bet ir sumažina vežimo išlaidas bei maksimaliai išnaudoja sandėlio ir ekspedicijos plotus, nes padeda supakuoti daugiau prekių ant vieno padėklo. Kartoniniai apsaugos kampų gaminiai įrodė savo svarbą, nes apsaugo nuo brangiai kainuojančių sukrautų daiktų kraštų pažeidimų juos rišant, tvarkant, gabenant ir sandėliuojant. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *