Naudinga žinoti

Efektyviausios lipnios juostos

Efektyviausios lipnios juostos

Lipni juosta yra bene vienas geriausių žmonijos išradimų. Žinoma, yra keletas kitų išradimų ir atradimų, kurie konkuruoja su lipnia juosta, tačiau faktas yra tas, kad rinkoje pasirodžius lipniai juostai, palengvėjo gyvenimas prekybininkams ir daugeliui kitų sričių atstovams.

Kur naudojamos lipnios juostos?

Lipnios juostos naudojimas yra paplitęs labai plačiai. Ji naudojama medicinos srityje, taip pat kriminalistikoje – tiriant nusikaltimus, gamybos įmonėse, kraustantis iš vienos gyvenamosios vietos į kitą ir net švietimo srityje. Kiekvienam poreikiui galite pasirinkti skirtingą lipnios juostos rūšį. 

Kaip išsirinkti efektyviausią lipnią juostą?

Įsigyjant lipnią juostą siuntoms pakuoti, svarbu suprasti skirtingas kiekvienos lipnios juostos rūšies savybes. Tai padeda užtikrinti efektyvų kiekvienos pakuotės supakavimą ir veiksmingą apsaugą. Lipnios juostos pasirinkimas gali nulemti pakuotės saugumą ir sandarumą. 

 

Solvent

Anksčiau solvent lipnios juostos naudojimas buvo plačiausiai paplitęs, tačiau atsiradus ekonomiškesniems ir mažesnį poveikį aplinkai darantiems sprendimams:  acrylic ir hot melt juostoms, solvent vis dažniau lieka antrame plane. 

 

Solvent lipnios juostos nėra pigus pasirinkimas. Ši lipni juosta skirta bendram naudojimui. Ji gerai sukimba, todėl lengvai prilimpa, todėl užtenka minimaliai prispausti prie klijuojamo paviršiaus.  

 

Svarbu paminėti, kad lipnumas solvent lipnios juostos yra ilgalaikis. Taigi, galite būti ramūs, kad užklijuotos dėžės ar kitos pakavimo priemonės laikykis ilgai. 

 

Paprastai solvent lipnią juostą galite rasti ir mažo triukšmingumo variantu. Jei kada esate naudoję lipnią juostą dėžėms klijuoti ar kitoms reikmėms, tikriausiai esate girdėję tą ausis rėžiantį garsą, čežėjimas, kurį sunku “pernešti” plika ausimi.

 

Acrylic

Jei dirbate su gofruoto kartono dėžėmis, lipni juosta acrylic yra puikus pasirinkimas. Ji pasižymi dideliu pradiniu sukibimu, todėl akimirksniu prilimpa prie gofruoto paviršiaus.  

 

Lipnios juostos acrylic yra labai vertinamos pakavimo procese ir dažnai yra vadinamos specialia kartono sandarinimo lipnia juosta. Geriausius rezultatus klijuojant galite pasiekti juostą spaudžiant prie dėžės ar kito klijuojamo paviršiaus.

 

Acrylic lipni juosta pasižymi skaidrumu, atsparumu ultravioletiniams spinduliams, išlieka veiksminga ekstremaliose t.y. tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūrose ir yra prieinamos kainos atžvilgiu. 

 

Šio tipo juosta yra patikima, universali ir puikiai tinkanti įvairioms pakavimo prekėms, galima klijuoti rankiniu būdu arba pasitelkiant specialiąją įrangą – mašinas. Acrylic lipni juosta yra atspari plyšimams. 

 

Siūlome dviejų skirtingų ilgių acrylic lipnią juostą, kuri gali būti efektyviai naudojama gofruoto kartono dėžių klijavimo – sandarinimo procese. 

 

Hot Melt

 

Šio tipo lipni juosta pagaminta atsižvelgiant į didelės apimties naudojimą. Hot melt juosta yra itin patvari, užtikrinanti patikimą sandarinimą kaskart ją naudojant. 

 

Hot melt pasižymi įspūdingu lipnumo koeficientu, ją lengva vynioti ir puikiai tinka įtempimui ir apkrovai.

 

Lipnią juostą galima klijuoti rankiniu būdu arba pasitelkiant specialiąją įrangą. 

 

Svarbu paminėti, kad lipni juosta išlieka efektyvi esant ekstremalioms temperatūroms. Kaip ir acrylic, hot melt tinka naudoti gofrokartono dėžėms sandarinti. Geriausiam rezultatui klijuojant šiek tiek prispausti prie klijuojamo paviršiaus ranka ar prispaudimo aparatu.

Kodėl mes?

Prekiaujame bene aukščiausios kokybės lipniomis pakavimo juostomis įvairiausių dydžių bei storių. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir kitų reikiamų pakavimo medžiagų: dėžučių, užpildų ir daugelį kitų. Taigi, pagerinsite savo pakavimo patirtis, sutaupysite laiko ir pinigų, kadangi viskas vienoje vietoje – internete. 

 

Jei sunku nuspręsti, kuri lipni juosta yra tinkamiausia Jums – kreipkitės ir mūsų komanda mielai patars. Gavę užsakymą, tučtuojau jį supakuosime ir išsiųsime Jūsų nurodytu adresu Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ar net mažiausiame Lietuvos kampelyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *