Naudinga žinoti

Kaip pasirinkti dėžutės užpildą savo siuntai?

Kaip pasirinkti dėžutės užpildą savo siuntai?

Transportuoti lengvai lūžtančius ar dūžtančius daiktus gali būti rizikinga. Gan grubios gabenimo sąlygos gali sugadinti siunčiamus daiktus, tokius kaip: keramikos gaminius, elektroninius prietaisus, stiklinius daiktus ar muzikos instrumentus. Siuntų dėžes kurjeriai gali numesti, suspausti ar apversti. Kad ir kaip norėtųsi, tačiau patys negalite kontroliuoti pakuotės transportavimo sąlygų.

 

Tačiau gera žinia yra ta, kad galite kontroliuoti vieną dalyką, tai pakavimo medžiagas, kurias naudosite daiktams pakuoti. Naudodami medžiagas, geriausiai atitinkančias siunčiamų daiktų dydį galėsite padėti jiems atvykti į norimą lokaciją sveikiems ir nepažeistiems. Skaitykite toliau ir sužinosite kaip pasirinkti tinkamą dėžutės užpildą savo siuntoms!

Dėžutės vidus

Norint užtikrinti, kad trapūs ar lengvai dūžtantys daiktai pasiektų klientus sveiki, svarbu naudoti tinkamas pakavimo medžiagas, dėžučių užpildus. Daugybė pakavimo medžiagų rūšių užtikrina jūsų trapių daiktų saugumą gabenimo metu.

 

Veiksniai, nuo kurių priklauso, kokias medžiagas naudosite dėžės viduje, kad apsaugotumėte trapius daiktus, yra: daikto dydis, tuščios vietos dėžėje kiekis ir siuntimo biudžetas. Tinkamai supakavus daiktus, jų gabenimas sukelia mažiau streso. 

 

Paprastai pakavimo medžiagos naudojamos dvejiems tikslams: 

 

  1. a) Padėti apsaugoti daiktus.
  2. b) Užpildyti tuščias erdves, esančias dėžės viduje.

Populiariausios pakavimo medžiagos – dėžučių užpildai

Daiktų įvyniojimas į apsauginius pakavimo medžiagų sluoksnius yra pirmas žingsnis siekiant užtikrinti daiktų saugumą. Šio sluoksnio suformavimas užtikrina, kad turinys nebus pažeistas esant smūgiams ar uždėjus svorį, tokį kaip kitus daiktus ar siuntas. Peržvelkime šiuo metu populiariausius pakavimo užpildus naudojamus siuntoms pakuoti:

 

Burbulinė plėvelė

Tai viena geriausių trapių gabenamų daiktų apsaugos priemonių. Burbulinės plėvelės apsauga priklauso nuo oro pripildytų skylučių dydžio. Kuo didesni burbuliukai, tuo didesnė apsauga. Didesnis oro kiekis suteikia daugiau amortizacijos, todėl apsauga yra didesnė. 

 

Burbulinės plėvelės naudojimas yra itin paprastas – suvyniokite daiktą į vieną ar keletą burbulinės plėvelės sluoksnių, galite užklijuoti ir pakavimo juostą.  Jei daiktas yra itin trapus ar lengvai dūžtantis, pridėkite daugiau burbulinės plėvelės sluoksnių.

 

Popierius

Aplink trapų daiktą galima apvynioti popieriaus lapus ir pritvirtinti juos lipnia juosta, kad būtų išvengta įbrėžimų ar kitų pažeidimų. Tai padarykite prieš įvyniodami daiktą į burbulinę plėvelę, kad jis būtų kuo geriau apsaugotas. 

 

Pakavimo granulės

Granulės, yra populiarus dėžių užpildo pasirinkimas. Jos yra nebrangios ir lengvos, todėl padeda apsaugoti trapius daiktus. Apsvarstykite galimybę naudoti biologiškai suyrančias pakavimo granules, kadangi tai yra išties ekologiškas pasirinkimas. 

 

Smulkintas popierius

Tai paprastas, bet veiksmingas būdas užpildyti tuščias dėžės vietas. Galite nusipirkti iš anksto smulkinto popieriaus arba susmulkinti jį patys. Smulkindami popierių, kurį jau turite po ranka, sutaupysite pinigų ir sumažinsite atliekų kiekį.

 

Oro pagalvėlės

Oro pagalvės puikiai tinka didesnėms dėžės erdvėms užpildyti, ypač kai daiktas yra per mažas pasirinktai siuntimo dėžutei. Pagalvėles pripildytas oru galima naudoti vienu sluoksniu arba sukrauti viena ant kitos, kad būtų papildomai apsaugotas dėžės turinys. Be to, oro pagalvės beveik nieko nesveria, todėl nedidina siuntos svorio ir siuntimo išlaidų. 

 

Suglamžytas popierius

Senus laikraščius, vyniojamą popierių ar žurnalus, kurie jau ilgą laiką tiesiog guli padėti namuose ir paverskite juos pakavimo medžiaga – užpildu. Paprasčiausiai suspauskite kelis popieriaus lapus į kamuolio formą. Šiais kamuoliukais galima užpildyti tuščias siunčiamo daikto vietas ar skyles arba iškloti dėžę. 

Kodėl verta rinktis mus?

Dabar esate pasirengę siųsti trapius daiktus į paskirties vietą. Atminkite, kad 100 proc. trapių daiktų pažeidimų išvengti neįmanoma. Tačiau tinkamų pakavimo medžiagų, skirtų trapiems daiktams, naudojimas padeda išvengti daiktų pasislinkimo juos transportuojant.  Daugiau jokių rūpesčių dėl to, kaip jūsų siuntinys bus tvarkomas kelionės metu. Galite ramiai ilsėtis žinodami, kad atlikote savo darbą, kad adresatas gautų daiktus sveikus! 

 

Pasirinkdami mus, internetu įsigysite pakavimo medžiagas  – užpildus bene geriausiomis kainomis rinkoje. Taip pat prekes pristatysime kurjeriu į jums patogiausią Lietuvos miestą ar kaimą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar Kupiškis. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *