Naudinga žinoti

Viskas, ką turite žinoti apie pakavimo plėveles

Viskas, ką turite žinoti apie pakavimo plėveles

 

Transportuojami bei sandėliuojami produktai gali būti pažeisti. Pakavimo plėvelės padeda išlaikyti krovinius tvirtus ir apsaugoti juos nuo galimų pažeidimų. Įtempiamos plėvelės ritiniai yra viena iš dažniausiai naudojamų pakavimo medžiagų rūšių. Tai paprastas, bet veiksmingas būdas tinkamai supakuoti ir sutvirtinti produktus bei jų pakuotes.

Kas yra pakavimo plėvelė?

Pakavimo plėvelės arba kitaip tariant įtempiamos plėvelės yra įtempiamos plastikinės plėvelės, naudojamos produktų pakuotėms ar produktams apvynioti, kad jie saugiai laikytųsi, būtų imobilizuoti. Jos paprastai naudojamos transportavimo padėklų gaminiuose, kad produktai ir dėžės būtų sutvirtinti gabenimo bei sandėliavimo metu. 

 

Pakavimo plėvelė atrodo panašiai kaip plastikinė plėvelė, kurią daugelis naudoja virtuvėje. Tačiau šios specialiosios pakavimo plėvelės yra tvirtos ir pakankamai stiprios, kad surištų produktus ir išlaikytų juos vienoje vietoje. 

 

Pakavimo plėvelių tipai

Įtempiamos plėvelės būna įvairių rūšių, ilgio, pločio ir spalvų, kad atitiktų skirtingus jūsų poreikius.

 

Stretch plėvelė

Aplink pakuotes ar produktus apsukama rankomis. Įmonės, kurių veikla yra mažesnio pajėgumo, paprastai naudoja rankinio naudojimo pakavimo plėvelę.

 

Mašina apvyniojama pakavimo plėvelė

Plėvelė apvyniojama pasitelkiant specialų pakavimo įrankį – plėvelės apvyniojimo mašiną. Naudojant mašininę tempiamąją plėvelę vyniojama greičiau ir efektyviau. Ji gali padėti apvynioti daugiau krovinių per trumpesnį laiką. Mašina vyniojama reiškia, kad praktiškai nereikia žmogaus jėgos, tad nereikės naudoti savo jėgų pakuotėms supakuoti.

 

Iš ankstinio įtempta plėvelė

Prieš naudodami Pre-stretch plėvelę ant gaminių ar padėklų, turite ją ištempti. Tai daugiasluoksnė plonesnė ir tvirtesnė pakavimo plėvelė. Tai aplinkai nekenksmingas procesas, nes apvyniojant krovinį sunaudojama mažiau tempiamosios plėvelės medžiagos. Pre-stretch  plėvelė yra tvirta, stabili ir reikalauja minimalių pastangų vyniojant. 

 

Spalvota plėvelė

Spalvotos tempimo plėvelės skirtos tiems poreikiams, kurie yra specifiniai ir bendros paskirties tempimo plėvelės negali jų patenkinti. Jos idealiai tinka norintiems neparodyti išorėje, kas yra pakuotės viduje.

Įtempiamos plėvelės privalumai

Produkto apsauga

Tai pati pagrindinė įtempiamos plėvelės ritinių funkcija ir nauda. Įvyniojus gaminius į tampriąją plėvelę, jie bus apsaugoti nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip purvas, dulkės ir drėgmė. Plėvelė padeda išlaikyti krovinį švarų ir sausą, bet aiškiai matomą (jei yra skaidri). Yra specialių pakavimo plėvelių, kurios gali apsaugoti krovinį nuo UV spindulių.

 

Mažesnė produkto žalos rizika

Įtempiamoji pakavimo plėvelė leidžia saugiai suvynioti krovinį ir padaryti jį stabilų, todėl sumažėja tikimybė, kad gabenimo metu produktai pasislinks iš vietos. Tempiamosios plėvelės taip pat padeda patogiai perkelti krovinio paletę specialiu krautuvu.

 

Didesnis krovos efektyvumas

Plėvelės ritiniai, naudojami kartu su kampuočiais, padeda patogiau sukrauti krovinį ant padėklų. Taip maksimaliai padidinama sandėlio erdvė sandėliuojant produktus. Taip pat galima lengvai apvynioti ir perkelti krovinį į kitą vieta, tai taip pat padeda padidinti darbo našumą.

 

Naudodami tempiamosios plėvelės ritinius taip pat galite patogiai sukrauti netaisyklingos formos krovinius, kurių kitaip nebūtų galima sukrauti ant lygaus paviršiaus.

 

Perdirbimo galimybės

Dauguma plėvelių yra ekologiškos ir 100 % perdirbamos. Jei jas išlaikysite švariai, jas taip pat galima bus lengvai perdirbti. Geriausia tai, kad nepermatoma plėvelė gali net paslėpti gaminį. Jei naudojate permatomą tempiamąją plėvelę, nuskaitymo sistema gali lengvai ją perskaityti.

 

Atsargų valdymas

Jei visi panašūs produktai suvynioti kartu, valdyti atsargas tampa lengviau. Taip sumažėja produktų atsiskyrimo tikimybė, todėl atsargų skaičiavimas tampa veiksmingu ir taupančiu laiką procesu.

 

Įtempiamos plėvelės naudojamos kroviniams ant padėklo laikyti kartu sandėliuojant ar transportuojant. Jos parduodamos įvairių rūšių, ir kiekviena iš jų turi skirtingą paskirtį. Dabar, kai žinote tempiamosios plėvelės ritinių tipus ir privalumus, galite išsirinkti geriausiai jūsų gaminiams ir įmonei tinkančią plėvelę.

Kodėl verta rinktis mus?

Užtikriname aukštos kokybės ir žemos kainos garantijas. Užsisakykite pakavimo plėvelę greičiausiu ir patogiausiu būdu – internetu. Mes savo ruožtu pristatysime prekes visoje šalyje: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame mažiausiame Lietuvos kampelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *