Naudinga žinoti

Gofruoto kartono panaudojimo galimybės

Gofruoto kartono panaudojimo galimybės

Kartonas yra gaminamas iš daugiasluoksnio popieriaus ir dažniausiai naudojamas pakuočių gamyboje bei pakavimo procesuose. Tai viena iš plačiausiai paplitusių pakavimo medžiagų pasirinkimų dėl tokių priežasčių kaip: ekologiškumas, ekonomiškumas, patvarumas bei patogumas. 

Kaip gaminamas gofruotas kartonas?

Tikriausiai daugeliui kyla klausimas kaip gaminamas gofruotas kartonas. Paprastai gaminamas iš skirtingų sluoksnių gofruoto kartono. Gofratorius yra mašina, kurios pagalba yra gaminamas gofruotas kartonas. Į gaminimo procesą įeina lygaus popieriaus leidimas per gofratorių ir jo kaitinimas. Mašinos viduje esantis volas formuoja bangas ir taip yra atliekamas gofravimas, kurio rezultatas yra gofruotas kartonas.

 

Toliau tepamas klijų sluoksnis iš abiejų pusių ir lipdomi išoriniai gofruoto kartono sluoksniai. Tada vyksta presavimas ir taip gaunami gofruoto popieriaus rulonai, kurie toliau paprastai  naudojami gaminant gofruoto kartono dėžes.

Gofruoto kartono rūšys – kaip išsirinkti tinkamą?

Gofruoto kartono naudojimas yra plačiai paplitęs pramonėje, kadangi yra lengvai valdomas, patvarus bei apsaugantis turinį nuo smūgių. Išsirinkti tinkamiausią gofrokartono rūšį jums padės raidės, kuriomis jis yra žymimas. Raidės indikuoja kokio storumo, t.y. kelių sluoksnių yra gofruotas kartonas. Pasirinkti kokio storio kartono jums reikia galite pagal tai, kokio trapumo lygio daiktus pakuojate. Pagrinde rinkoje galite rasti 5 tipų gofruotą kartoną:

 

  • Mikrogofra arba mikrogofrokartonas yra žymimas raide E, yra sudarytas iš 3-jų sluoksnių, kurio sluoksnis siekia nuo 1,2 iki 1,8 milimetrų. Paprastai naudojamas, komercinei išvaizdai sukurti.
  • B raide žymimas gofrokartonas yra sudarytas taip pat iš 3 sluoksnių, tačiau storis siekia net iki 3,2 milimetrų. Paprastai naudojamas, kur nėra reikalingos amortizuojančios savybės, t.y. nebūtina didelė apsauga nuo pažeidimų ir t.t. 
  • C raide žymimas gofrokartonas paprastai naudojamas kartoninėms dėžėms ir dėžutėms gaminti, storis siekia iki 4,5 milimetrų. C tipo kartonas pasižymi tvirtumu, todėl yra ypač populiarus dėžių gaminimo pramonėje.
  • B+E ir B+C gofro kartonas yra sudarytas iš 5-ių sluoksnių: 3 sluoksniai iš paprastų popieriaus lapų ir 2-jų gofruoto popieriaus sluoksnių. Kadangi pakuotės gaunasi itin tvirtos, paprastai naudojamos sunkiems ir dideliems produktams transportuoti ar sandėliuoti.

Gofruoto kartono panaudojimas

Iš esmės, gofruoto kartono panaudojimo galimybės yra labai plačios, praktiškai neribotos. Gofruotą kartoną galima naudoti kaip apsaugą pakuojamam turiniui. Pavyzdžiui į jį suvyniojant daiktus, kadangi gofruotas kartonas gali būti lengvai lankstomas. Tai suteiks tvirtesnę apsaugą jūsų siunčiamam turiniui. 

 

Kokybiškai pagamintos gofruoto kartono dėžės gali būti puikiai pakaudota pakavimo procese, kadangi pasižymi tvirtumu, patvarumu ir atsparumu smūgiams. Rinkoje galite rasti įvairiausių gofrokartono dėžių, tokių kaip: mažos kartoninės dėžutės, didelės kartoninės dėžės, apvalios kartoninės dėžutės, didelės kartoninės dėžės, kartoninės dėžutės su langeliu ir dar daugiau.

Kodėl mes?

Visų pirma, galime pasiūlyti aukštą kokybę bei gerą kainą. Tai yra vieni pagrindinių kriterijų, į kuriuos atsižvelgiama renkantis pakavimo medžiagas. Pirmą kartą ieškant kur įsigyti pakavimo medžiagų galima pasimesti pamačius, kokia gali būti gausi prekių pasiūla ir kaip kontrastingai gali skirtis kokybė ir kaina pas skirtingus mažmenininkus ir didmenininkus. Garantuojame, kad kartoninės dėžės kaina pas mus – jus maloniai nustebins, kadangi galime pasiūlyti išties geras kainas. 

 

Taip pat greitą ir jums patogų pristatymą visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir net mažiausiuose šalies kampeliuose. Gavę Jūsų užsakymą ir jo apmokėjimą, mes netrukus jį saugiai supakuosime ir išsiųsime, o Venipak kurjeris su malonumu saugiai ir greitai jums pristatys užsisakytas prekes. O jei esate Kaune – prekes galite atsiimti patys iš mūsų prekių sandėlio, svarbu susisiekti su mumis telefonu, prieš atvykstant.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *