Naudinga žinoti

Kartoninės dėžės Kaune – kur įsigyti?

Kartoninės dėžės Kaune - kur įsigyti?

Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai ne kartą „Google“ paieškoje esate ieškoję kartoninių dėžių ir kur jų galima įsigyti. Atlikę paiešką turėjote pastebėti, kad kartoninių dėžių galite įsigyti šimtuose skirtingų fizinių ir elektroninių parduotuvių ne tik Kaune, bet ir kituose didžiuosiuose ir mažuosiuose Lietuvos miestuose.

Kartoninių dėžių įsigijimas

Dėl didžiulės pasiūlos yra lengva pasiklysti šiuose kartoninių dėžučių paieškų labirintuose, todėl svarbu pasirinkti patikimą ir siūlantį geriausios kainos ir kokybės santykį pardavėją. Internetinė parduotuvė „Dėžutės pakavimui“, turinti sandėlį Kauno mieste yra būtent ta parduotuvė, kuri savo esamiems ir būsimiems klientams gali pasiūlyti ne tik geros kokybės kartonines dėžes, bet ir kitas pakavimo prekes už bene geriausias šiuo metu egzistuojančias kainas rinkoje.

Kartoninių dėžių pakavimui pasirinkimo svarba 

Prekės, ar bet kurio daikto pakavimas yra vienas svarbiausių procesų, perduodant, siunčiant daiktus ar prekes klientams. Transportavimo metu pakuotės viduje prekė turi būti ne tik saugi, bet ir tvarkingai atrodyti iš išorės. 

 

Šiuo metu prekių įpakavimas atlieka itin svarbų vaidmenį, ypatingai jei tai yra elektroninė parduotuvė. Pakuotė yra pirmas prekės kontakto taškas, kurį jūsų klientas pamato ir pagal tai gali susidaryti pirminę nuomonę apie jūsų įmonės prekinį ženklą, atsakomybę, požiūrį ir ne tik. 

 

Pakuojant svarbu nepamiršti atsižvelgti į pakuotės (kartoninės dėžės) apsauginę funkciją, kad siunčiami produktai išliktų tinkamos kokybės, būklės, formos, konsistencijos bei norimu pavidalu. Taigi, norime priminti, kad niekada nepakenks skirti daugiau laiko kiekvienos prekės tinkamiausiam įpakavimo pasirinkimui. 

Kartoninės dėžės – protingas pasirinkimas daiktų ir produktų pakavimui 

  • Produkto apsauga. 

Pakuotės paskirtis visų pirma yra apsaugoti produktą, todėl norint, kad dėžėje esantis turinys išliktų sveikas ir nepažeistas, svarbu pasirinkti tinkamą kartoninės dėžės tipą, kuris padės užtikrinti turinio saugumą. 

 

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas produktams, kurie yra didžiulių išmatavimų, trapūs, lengvai sulankstomi ar dūžtantys. Prasto įpakavimo pasirinkimas gali neigiamai paveikti verslą (prekinį ženklą) – neigiami atsiliepimai, kad prekės klientą pasiekia prastos būklės. Į tai ypatingai turėtų atsižvelgti elektroninės prekybos verslai, kadangi didžiąją dalį laiko produktai praleidžia transportavimo procese. Gabenimo metu neretai tenka atlaikyti smūgius bei kitų siuntų svorį.

 

Papildomai turinio apsaugai galite rinktis pakavimo medžiagas,  padėsiančias apsaugoti prekes transportavimo bei sandėliavimo metu. Vienos populiariausių apsaugančių dėžės turinio pakavimo medžiagų yra: pakavimo granulės bei vyniojamos burbulinės plėvelės. Išorinei apsaugai rekomenduojame rinktis rankiniu būdu vyniojamas  Stretch plėveles skaidrias arba juodos spalvos.


  • Estetiška išvaizda – prekės ženklo atspindys. 

Pakuotė turi atspindėti prekės ženklo identitetą. Tai išpildyti galite pasirinkdami įmonės asmenybę atitinkančią pakuotę, atitinkančią siunčiamą žinutę. Svarbu ne tik dėžės forma, bet ir spalva bei medžiagos, iš kurių yra gaminamos dėžės. Unikalumui pabrėžti, galima įtraukti ir prekinio ženklo logotipą pakuotės viduje arba išorėje.


  • Aplinkos tausojimas.

Rūpintis gamta yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė. Prisidėti prie aplinkos tausojimo yra paprasta, pavyzdžiui produktų siuntimui galite naudoti pakuotes, kurios gaminamos iš antrinių žaliavų arba yra perdirbamos. Būtent tokias pakuotes – kartonines dėžes siūlo  „Dėžutės pakavimui“ internetinė parduotuvė.

Kodėl Kaune verta rinktis mus?

Kartoninių dėžių pirkimas yra procesas, kuriam tinkamai atlikti reikia laiko ir kantrybės. Apsisprendimas, kur pirkti kartonines dėžes yra pirmas žingsnis, kurį pirkėjui tenka žengti, kad taptų rinkos dalimi. „Dėžutės pakavimui“ yra puikus pasirinkimas norintiems įsigyti pakavimo prekių Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste ar miestelyje. Siūlome nemokamai atsiimti iš prekių sandėlio, o jei norite sutaupyti laiko – „Venipak“ kurjeriai su džiugesiu pristatys įsigytas prekes vos per keletą darbo dienų.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *