Naudinga žinoti

Pakavimo plėvelių naudojimo instrukcija

Pakavimo plėvelių naudojimo instrukcija

Įtempiamos pakavimo plėvelės ypatumai

Viena iš labiausiai paplitusių pakavimo medžiagų yra pakavimo plėvelė.  Ji taip pat vadinama įtempiamąja plėvele ir naudojama ant padėklų esantiems gaminiams apvynioti, taip juos pritvirtinant vieną prie kito transportavimo arba sandėliavimo metu. 

 

Pakavimo plėvelė sumažinama pakuočių žalos riziką ir nuostolius. Svarbu paminėti, kad taip pat užkertamas kelias padėklų klastojimui ir grobstymui.

Rankinis vs. automatinis naudojimo būdas

Įtempiamą pakavimo plėvelę galite naudoti rankiniu arba automatiniu / mašininiu būdu. Rankiniu būdu žmogus pasitelkęs plėvelę aptempia ja norimus krovinius, produktus ar daiktus esančius ant paletės arba individualiai. Tuo tarpu automatinės plėvelės būdas reiškia, kad specialus įrenginys tai padaro už jus.

 

Tinkamos tempimo plėvelės apvyniojimo įrangos pasirinkimas turėtų būti kruopštus bet kurios įmonės svarstymas. Rankiniu būdu negalima efektyviai ištempti plėvelės taip, kaip tai gali padaryti mašina. Tai turi neigiamų pasekmių laikymo stiprumui ir vieneto stabilizavimui, todėl darbuotojai gali tai kompensuoti sunaudodami daugiau plėvelės arba galite pastebėti padidėjusį pažeidimų skaičių, nes produktai ant padėklų pasislenka, nors jie turėtų būti pritvirtinti.

 

Mašininis vyniojimas leidžia pasiekti aukščiausią medžiagos našumą, kartu pašalinant daugelį neigiamų aspektų, susijusių su rankiniu vyniojimu.

 

Įtempiamos plėvelės mašinas rekomenduojama naudoti visoms įmonėms, kurios per dieną apvynioja daugiau kaip 15 krovinių. Įtempiamos vyniojimo mašinos padeda sumažinti atliekų kiekį, padidinti našumą ir skatina saugesnį ir pastovesnį krovinį. Įmonėms, kurios vynioja mažiau nei 15 krovinių per dieną, yra įvairių rankinių tempimo plėvelės dozatorių ir gaminių. 

 

Iš anksto įtempiama plėvelė yra paruošta ir lengvai naudojama iš karto. Ji puikiai tinka įmonėms, kurioms reikia tempiamosios plėvelės, tačiau turi nedaug krovinių. Dviejų rankų rankiniai tempiamosios plėvelės dozatoriai naudojami dėl paprasto naudojimo, įmontuotos stabdymo sistemos ir galimybės sandariai sutvirtinti krovinius.

Rankinės pakavimo plėvelės naudojimo instrukcija 

  1. Nuo pakavimo plėvelės ritinio atplėškite maždaug metrą plastiko, suspauskite apie 20-30cm galą, kad susidarytų virvės forma. 
  2. Perkiškite virvės dalį per vieną padėklo kampą. Mazgas nebūtinas. 

3.Pradėkite vynioti aplink padėklo pagrindą. Apvyniokite padėklo dugną bent penkis kartus, išlaikydami plėvelę įtemptą, kaip ištraukta iš ritinio. 

  1. Lėtai kilkite aukštyn, stengdamiesi išlaikyti tvirtą apvyniojimą. Siekiama, kad visi produktai išliktų kartu.
  2. Pasiekę padėklo viršų, pastumkite viršutines dėžes, kad pamatytumėte, ar jos juda, ar yra vientisos su apatinėmis dėžėmis. Jei jos juda, apvyniokite atgal į padėklo apačią.

Burbulinės pakavimo plėvelės ypatumai

Taip pat pakuojant siuntas, galima naudoti ir burbulinę plėvelę. Ši plėvelė išpopuliarėjo prieš maždaug 50 metų, kai IBM įmonė pradėjo naudoti burbulinę plėvelę kompiuteriams apsaugoti, juos siunčiant.

 

Išmokę teisingai naudoti burbulinę plėvelę, galėsite apsaugoti trapius ir dūžtančius daiktus transportavimo metu. Burbulinė plėvelė yra gerai žinoma ir dažnai netinkamai naudojama priemonė. Pagrindinė burbulinės plėvelės paskirtis – amortizuoti gabenamus daiktus. 

Pakavimo instrukcija naudojant burbulinę plėvelę

Daiktai, kurių paprastai jums gali prireikti pakuojant daiktus į burbulinę plėvelę yra žirklės ir lipni juosta.

 

  1. Padėkite daiktą, kurį norite įvynioti, ant lygaus paviršiaus. Reikia iškirpti tiek burbulinės plėvelės, kad visiškai apvyniotumėte daiktą keletą kartų. Jei vyniojate dūžtančius ar ypač trapius daiktus, rekomenduojama apvynioti gausiai.

 

  1. Išklokite burbulinę plėvelę burbuline puse į viršų. Galbūt pastebėjote, kad viena burbulinės plėvelės pusė turi visiškai lygų paviršių, o kitoje yra visi maži burbuliukai. Dažna klaida, kurią daro žmonės, yra ta, kad jie suvynioja daiktą taip, kad burbuliukai būtų išorinėje pusėje, o plokščioji pusė būtų nukreipta į daiktą. Nors tai šiek tiek amortizuoja daiktą, tačiau neišnaudoja visų burbulinės plėvelės privalumų.

 

  1. Padėkite daiktą ant burbulinės plėvelės viršaus, tam, kad burbuliukai iš esmės tarnautų kaip pagalvėlė jūsų daiktui. Kiekviename burbule yra oro kišenė, kuri apsaugo daiktą, jei gabenant jis sudužtų. Kai daiktas tinkamai suvyniotas, burbuliukai visiškai apgaubia daiktą ir sumažina bet kokią jo žalą. Jei burbuliukai būtų išorėje, jie tiesiogiai kontaktuotų su aštresniais ar kietesniais daiktais ir galiausiai sprogtų, taip panaikindami didelę dalį daikto apsaugos.

 

  1. Supakuokite suvyniotą daiktą taip, kaip pageidaujate. Galite naudoti nedidelę lipnią juostelę, kad burbulinė plėvelė laikytųsi savo vietoje. Tada plokščias kraštas bus išorinėje pusėje, o tai apsaugo burbulus ir jūsų supakuoti daiktai ar prekės. 

 

Taigi, esate pasiruošę pakuoti siuntas, prekes ar daiktus, o jei dar kyla klausimų – mielai į juos atsakysime. Kontaktinius duomenis rasite skiltyje kontaktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *