Naudinga žinoti

Viskas, ką turite žinoti apie pakavimo medžiagų įvairovę ir pritaikomumą

Viskas, ką turite žinoti apie pakavimo medžiagų įvairovę ir pritaikomumą

Šiais laikais daugelis medžiagų yra perdirbamos ir iš jų gaminamos naujos prekės. Pakavimo prekės nėra išimtis. Rinkdamiesi pakavimo sprendimus, pagalvokite, kokį įvaizdį norite sudaryti. Ar tai būtų tiesiog supakuota dovana draugui ar verslo prekė siunčiama klientui. Pavyzdžiui, jei norite klientams sudaryti teigiamą įspūdį ir pateikti save kaip gamtą tausojančią įmonę, rekomenduojame naudoti pakuotes, pagamintas iš perdirbtų pakavimo medžiagų. 

 

Pakavimo medžiagų gausa yra tokia didžiulė, tad suprantame, kad kartais gali būti sunku išsirinkti iš tokios gausos. Todėl pateiksime populiariausias pakavimo medžiagas ir kaip jos yra taikomos.

Pakavimo medžiagos ir pritaikomumas

Pakuotė

Tai pagrindinė pakavimo medžiaga / įrankis, kuris pasitelkiamas pakuojant siuntas. Nuo gofruoto kartono, dovanų dėžučių iki kurjerinių maišelių, popierinių vokų. Paprastai šios pakuotės gaminamos iš perdirbtų medžiagų, todėl yra tausojantis gamtą sprendimas. Taip pat panaudojus kartą ar keletą, pakuotes gali būti perdirbtos.

 

Lipni juosta

Pačios populiariausios šiame amžiuje naudojamos lipnios juostos skirtos būtent siuntiniams pakuoti yra trijų skirtingų klijų pagrindu: Acrylic, Solvent ir Hot melt. Nuo klijų priklauso kokias sąlygas ir temperatūras atlaikys užklijuota lipni juosta. Daugiau apie lipnias juostas skaitykite įraše pavadinimu Efektyviausios lipnios juostos.

 

Užpildai

Užpildai pakuojant siuntas yra itin svarbus įrankis. Jei siunčiate daiktus, kurie nėra trapūs ir nedūžta, tai pavyzdžiui drabužiai – jums išties jų neprireiks. Tačiau jei planuojate siųsti meno kūrinius, statulėles, keramikinius daiktus ar bet ką, kas lengvai lūžta ir dūžta – be užpildo neapsieisite. 

 

Užpildą rinktis galite iš plataus „Dėžutės pakavimui” pakavimo prekių asortimento. Norint, kad siunčiamas turinys būtų imobilizuotas ir nejudėtų iš vietos, judinant pakuotę, vertėtų pagalvoti apie pakavimo granules arba burbulinę plėvelę. Abu užpildai naudojami produktų apsaugai ir amortizacijai – smūgiams atlaikyti. Tuo tarpu pasitelkus burbulinę plėvelę – galėsite įvynioti norimus daiktus ar prekes ir taip suteikti visapusišką apsaugą. 

 

Taip pat apsaugai galima pasitelkti ir putų plėveles. Jos yra universalios ir patogios naudoti dėl itin lengvo svorio. Plėvelė turi amortizacinių savybių, todėl apsaugos krovinius ar daiktus nuo pažeidimų. 

 

Išorinės plėvelės

Norint sutvirtinti keletą dėžių, visą paletę ar tiesiog užtikrinti vienos individualios dėžutės saugumą galima pasitelkti pakavimo plėvelę Stretch. Jų yra skaidrių ir spalvotų, jei norite, kad turinys nebūtų matomas išorėje. Jos apsaugo nuo išorinių veiksnių, tokių kaip lietus, vanduo, purvas.  Taip pat prekyboje galite rasti plėvelių apsaugančių nuo UV spindulių, kurie išties gali pakenkti viduje esančiam turiniui.

 

Kitos pakavimo medžiagos ir priemonės

 

Pagrindines pakavimo medžiagas pateikėme, tačiau kartais gali prireikti ir papildomos įrangos. Pavyzdžiui, laikikliai pakavimo plėvelei ar specialus įrankis padedantis vynioti pakavimo plėvelę. Tai gali padėti užtikrinti saugesnį, greitesnį ir tuo pačiu efektyvesnį pakavimo procesą. Taip pat oro pagalvėlės yra populiarios pakuojant mažas dėžutes į dideles. Pagalvėlė padeda apsaugoti nuo smūgių ir judėjimo dėžės viduje.

Kodėl mes?

Užtikriname, kad pas mus rasite visas reikiamas pakavimo medžiagas, kurias galėsite pritaikyti verslo arba asmeninėms reikmėms. Užtikriname aukštą kokybę ir žemas kainas, tad pirkite internetu ir sutaupykite. Užtikriname greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir ne tik. O jei norite atsiimti prekes patys, tai galite padaryti tą pačią dieną atlikus ir apmokėjus užsakymą internetu. Prieš atvykstant būtina susisiekti su mumis telefonu. Kontaktinę informaciją rasite meniu skiltyje pavadinimu kontaktai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *