Rodoma 1–12 iš 28

Greito uždarymo dėžės S dydžio paštomatams

0.24 - 1.05 Su PVM

Greito uždarymo dėžės M dydžio paštomatams

0.30 - 1.60 Su PVM

Greito uždarymo dėžės L dydžio paštomatams

0.52 - 1.65 Su PVM

Greito uždarymo dėžės XS dydžio paštomatams

0.24 - 0.82 Su PVM

Standartinės dėžės 600x300x300

0.89 - 1.05 Su PVM

Standartinės dėžės 300x300x200

0.57 - 0.98 Su PVM

Standartinės dėžės 200x150x100

0.21 - 0.40 Su PVM

Standartinės dėžės 300x225x150

0.56 - 0.86 Su PVM

Standartinės dėžės 300x150x150

0.28 - 0.57 Su PVM

Perkraustymo dėžė 620 x 370 x 340 mm

3.00 - 3.65 Su PVM

Pailgos dėžės

1.50 - 2.90 Su PVM

Standartinės dėžės 250x200x150

0.30 - 0.61 Su PVM

Norint, kad jūsų siunta pasiektų adresatą saugiai, svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą pakavimo medžiagų pasirinkimą bei siuntos supakavimą. Šie aspektai yra svarbūs, kadangi nuo jų priklauso siuntos saugumas transportavimo metu. Tinkamai pasirinktos dėžės padės apsaugoti viduje esantį turinį nuo pažeidimų, atlaikyti smūgius bei apsaugos nuo aplinkoje esančios drėgmės.

„Dėžutės pakavimui” internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti siuntų dėžes pagal savo norus. Siūlome platų gofro kartono dėžių asortimentą – kokybiškos, tvirtos, įvairių dydžių ir formų, rudos spalvos.

Kadangi esame už tvarumą ir rūpinamės mus supančia gamta – dauguma dėžių yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų.

„Dėžutės pakavimui” internetinėje parduotuvėje siūlome išsirinkti iš įvairaus tipo dėžių siuntoms:

  • Standartinės dėžės – puikiai tinka įvairioms siuntoms pakuoti, nepaisant jų dydžio. Norint užpildyti tuščias ertmes galima pasitelkti pakavimo granules ar burbulinę plėvelę.
  • Greito uždarymo dėžutės – patvarios, tvirtos greitai išsilanksto, sudėjus prekes ar daiktus patogiai ir greitai užsidaro.
  • Dėžutės paštomatams – nuo XS iki L dydžio, tinka Omniva, LP Express, DPD, Venipak paštomatams. Taip pat galite naudoti ir siunčiant Lietuvos Paštu ar užsienio paštais.

Visos dėžės siuntoms yra parduodamos išklotinėmis, tad bus lengva jas transportuoti ir sandėliuoti, neužims daug vietos biure ar sandėlyje.

Kaip išsirinkti tinkamas dėžes siuntoms?

Nesvarbu ar norite išsiųsti ką nors kumščio dydžio, ar tokio dydžio ir svorio, kad tą daiktą tektų kelti su specialia įranga, svarbu pasirinkti tinkamas dėžutes siuntimui. Dėl šio klausimo galite per daug nesirūpinti, kadangi mes galime jums padėti išsirinkti tinkamiausias medžiagas ir siuntinių dėžes, atitinkančias jūsų individualius ir verslo poreikius.

Renkantis dėžes siuntoms svarbu:

  • Išmatuoti turinį, kuris bus dedamas į dėžutės vidų – ilgį, aukštį bei plotį, pagal tai vertėtų rinkti dėžės siuntiniams dydį. Dėžės gali būti standartinės – stačiakampio formos, kubo, pailgos, specializuotos formos ir dydžio.
  • Įvertinti turinio trapumą / tvirtumą – nuo to priklauso kokio tvirtumo dėžes siuntimui pasirinkti. Siunčiant trapius ar dūžtančius daiktus, prireiks ir kitų pakavimo medžiagų – burbulinės plėvelės ar siuntimo granulių turinio apsaugai.
  • Kokybiškų pakavimo medžiagų pasirinkimas yra vienas esminių siuntų pakavimo aspektų. Norint sutaupyti įsigijus pigias ir nekokybiškas siuntimo dėžes ir medžiagas gali tekti mokėti kelis kartus daugiau, kadangi nuostoliai gali būti dideli, jei siunčiamas brangūs daiktai.

Visos dėžutės gaminamos iš perdirbto popieriaus ir kartono, tad užtikriname prisidėjimą prie tvaraus vartojimo ir aplinkos saugojimo. Panaudojus kartonines dėžes galite jas panaudoti dar ne kartą arba pasirūpingi jų perdirbimu. Kartonas gali būti perdirbtas net iki 6 kartų.

„Dėžutės pakavimui” prekių sandėlys yra įsikūręs Kaune, tačiau internetu galite įsigyti į bet kurį Lietuvos miestą ar kaimelį – Vilnių, Klaipėdą, Panevėžį ar net Vandžiogalą. Greitas pristatymas per 1-3 darbo dienas Garantuojame ne tik gerą kokybę, bet ir kainą!